طراحی سایت بی تو بی

یکی از مدل های تجارت، مدل تجارت B2B می باشد که با گسترش روز افزون کاربران اینترنتی در بستر اینترنت و تجارت الکترونیک صورت می گیرد.
B2B مختصر شده Business to business می باشد و به ارتباط تجاری میان دو یا چند سازمان که خدمات یا محصولاتی را ارائه میکنند( مانند :مؤسسه اقتصادی، تولید کنندگان مواد اولیه، تولیدکنندگان انواع مختلف کالای مصرفی) اطلاق می شود.
طراحی سایت (B2B) امکان معرفی تأمین کنندگان مواد اولیه و مصرف کنندگان و خریداران عمده را به یکدیگر، فراهم می کند. در واقع شرکتها می توانند با ایجاد وب سایت تجاری به معرفی کالا یا خدمت خود در بازار بزرگ تجارت الکترونیک بپردازند و کالا یا خدمت خود را به میلیونها تاجر در سراسر دنیا معرفی کنند.
طراحی سایت B2B برای شرکت هایی که به صورت عمده محصولات خود را به فروش می رسانند می تواند با امکانات دیگری نیز همراه باشد. امکاناتی نظیر طراحی اختصاصی نرم افزار مدیریت انبار ، فرم اختصاصی ثبت سفارش و … .
داده پردازان راستین با طراحی وب سایت حرفه ای و منطبق بر اصول این امکان را برای شرکت ها فراهم میاورد تا با بهینه سازی وب سایت در لیست نتایج گوگل جایگاه خوبی کسب نمایند.