طراحی سایت آژانس مسافرتی

از آنجایی که هر یک از آژانس های مسافرتی ممکن است خدمات متنوع و متفاوتی را انجام دهند طراحی سایت آژانس مسافرتی در داده پردازان راستین بصورت کاملا اختصاصی و سفارشی شده، انجام میپذیرد.
در طراحی سایت آژانس مسافرتی با برگذاری جلساتی جامعه هدف، خدماتی که از بستر وب سایت ارائه میشود مشخص شده و پس از آن به صورت مرحله ای با کامل شدن طراحی قالب گرافیکی سایت ، مشتری در جریان پیشرفت پروژه قرار میگیرد.

یکی از مهمترین فاکتور ها در سایت آژانس مسافرتی تمرکز بر روی کلمات کلیدی میباشد که با توجه به حوزه فعالیت آژانس مسافرتی که بر روی تورهای خروجی، تورهای ورودی یا بر روی تور های طبیعت گردی یک تا چند روزه فعالیت میکنند،نمایش در لیست نتایج جستجوی گوگل مهم می باشد. انتخاب درست و هوشمندانه کلمه کلیدی بر روی فعالیت های مربوط به سئو سایت بسیار حائز اهمیت می باشد.

از خدماتی که آژانس دیجیتال داده پردازان راستین برای تورهای مسافرتی ارائه می کند، سیستم ارتباط با مشتری یا CRM ، خدمات رزرو آنلاین و خرید تور در بستر وب می باشد.
هدف داده پردان راستین به عنوان یک آژانس دیجیتال ، ارائه سایتی می باشد که برای موتور های جستجو بهینه باشد و با توجه به کلمات کلیدی تورهای مختلف برای مخاطبان در دسترس باشد.