تهیه متن وب سایت

وب سایت شما نمادی از سازمان شماست که فرصتی را فراهم میکند تا در سطح جهانی معرفی شوید.
هر وب سایت متشکل از یک سری محتوا در قالب عکس، متن و فیلم و پادکست میباشد.
از آنجایی که بیشتر تبادلات در فضای اینترنت با جستجو در موتور های جستجو شروع می شود، محتوای متنی از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

اهمیت محتوا و تهیه متن وب سایت

علاوه بر اهمیت طراحی سایت در سئو سایت، محتوای سایت نیز تاثیر به سزایی برروی سئو و بهینه سازی سایت برای موتور های جستجو دارد.
زمانی که متنی در موتور های جستجو مانند گوگل، جستجو می شود، گوگل لیستی از وب سایت های که کلمه کلیدی در آن ها دیده می شود را مرتب میکند.
اینکه این لیست به چه ترتیبی نمایش داده شود به عوامل مختلفی بستگی دارد. یکی از عوامل میزان تکرار کلمات کلیدی در یک متن می باشد. البته گوگل الگوریتم های کاملی دارد که به سایت هایی که کلمات کلیدی در آنها بیشتر از حد مجاز تکرار شده باشد رتبه خوبی اختصاص نمی دهد.
بنابراین تهیه متن وب سایت نیاز به تخصص ویژه ای دارد زیرا باید موتور های جستجو را قانع کنید که وبسایت شما در مورد کلمه کلیدی منبع خوبی برای مخاطبان است تا با قرار دادن شما در رتبه بالاتر در لیست نتایج مخاطب ها را به وب سایت شما راهنمایی کند و ترافیک وب سایت را افزایش دهید، از طرفی میزان این کلمات نباید انقدر زیاد باشد تا از طرف گوگل شما متقلب شناخته شوید و به شما اخطار دهد.