معرفی شرکت

شرکت داده پردازان راستین با نام تجاری DPR و با شعار “راهکارهایی برای تجارت الکترونیک” یکی از شرکت های ایرانی در حوزه تجارت الکترونیک میباشد ، ما این افتخار را داریم که در فضای رقابتی امروز ، با گرد هم آوری متخصصین زبده و کارآزموده ، خانواده ای حرفه ای به منظور پاسخگویی به نیازهای جامعه رو به رشد امروزی ، ایجاد کرده باشیم.

ما در DPR فعالیت خود را در حوزه تولید نرم افزار در زمینه راهکارهای تجارت الکترونیک ، سیستم های ارتباط با مشتری و اتوماسیون های اداری آغاز نموده ایم و در راستای رسالتمان ، ارائه خدمات استقرار و پشتیبانی را نیز جزوء وظایف خود میدانیم ، همچنین داده پردزان راستین علاوه بر راهکار های خود به ارائه خدمات طراحی وب سایت ، فروشگاه اینترنتی ، وب اپلیکیشن ، موبایل اپلیکیشن و بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو (SEO) نیز میپردازد .

محیط کار صمیمی DPR در کنار راه‌کارهای نوین تصمیم سازی مشارکتی ، رشد قابل توجهی در DPR ایجاد کرده است و نهایتا با تکیه بر پتانسیل های ایجاد شده ضمن توسعه سیستم های نرم افزاری به آرمان خود مبنی بر افزایش رضایت مشتری ، تداوم نوآوری و گسترش سهم خود در بازار ، جامه عمل پوشانیده ایم ، الگوی مدیریت به روز ، جذب و گردش سریع اطلاعات در کنار امکانات تحلیل هوشمند داده ها ، DPR را به شرکتی پویا بدل نموده است . استفاده از این زیرساخت ها امکان شناخت فرصت ها و کشف نیازها آتی سازمان ها را میسر کرده است و در آخر افتخار خواهیم کرد که در کنار شما به فراز های موفقیت برسیم .

تیم ما

ما بر این باوریم که انجام پروژه های موفق در محیطی خوب و با تیمی متحد امکان پذیر است ، از این رو تیم توسعه ما متشکل از اعضایی با تجربه و حرفه ای، خلاق، قابل اعتماد و خوش برخورد هستند که با داشتن روحیه تیمی همواره برای بدست آوردن بهترین نتیجه تلاش می کنند.

ما در داده پردازان راستین هدف مشتریانمان را جزیی از هدف خودمان می دانیم و تمامی اعضا برای رسیدن به این اهداف برنامه ریزی و تلاش میکنیم.

اگر به دنبال یک محیط پویا و دوستانه هستید و خود را فردی خلاق و متعهد میدانید ما از شما دعوت به همکاری مینماییم .

از زبان همکار

رضایتمندی مشتریان

رضایتمندی مشتریان

فرم سفارش

در صورتی که در زمینه های خدمات ما تمایل به همکاری و یا نیاز به مشاوره دارید، اطلاعات خود را برای ما ارسال نمایید. کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

ارسال پیام !