چه نوع کسب و کار هایی می توانند از مزایای طراحی فروشگاه اینترنتی بهره برند؟

امروزه در فضای مجازی هر نوع محصولی به فروش می رسد. در این جا منظور از محصول تنها کالای فیزیکی نمی باشد. فروشگاه اینترنتی محصولات مجازی نیز بازار خوبی در فضای مجازی دارند. بنابر این می توان گفت که هیچ محدودیتی در نوع کسب و کار ها وجود ندارد. چیزی که لازم است بدانید آن است که ، نیازی نیست از ابتدا با غول های بزرگ فروش اینترنتی رقابت کنید، اما برای اینکه بازار را از دست ندهید باید شروعی حرفه ای و مناسب داشته باشید. یک مشاوره مناسب و بررسی نیازها و امکانات مورد نیاز یکی از مواردی است که می تواند در طراحی فروشگاه اینترنتی به صورت طراحی سایت یا طراحی اپ موبایل ، موثر باشد.

فروشگاه اینترنتی

با طراحی فروشگاه اینترنتی ، پیشرفت کسب و کارهای سنتی و ورود آنها به فضای آنلاین در کشور ما سرعت بالایی گرفته است و صاحبان مشاغل به خوبی می دانند که یک فروشگاه اینترنتی و عرضه محصولات به صورت آنلاین چه مزایایی دارد. طراحی فروشگاه اینترنتی مانند این است که یک شعبه جدید از کسب و کارتان را افتتاح کنید. حتی افرادی که پیشتر به فکر راه اندازی یک فروشگاه فیزیکی بودند هم ترجیح می دهند کسب و کار خودشان را در فضای مجازی با طراحی فروشگاه اینترنتی بر پا کنند. فروش اینترنتی محصولات یک روش سریع می باشد، که علاوه بر داشتن سود بالا تر به دلیل سهولت در خرید، باعث رضایتمندی بیشتر مشتریان نیز می شود.

طراحی فروشگاه اینترنتی نیاز به یک معماری اطلاعات دقیق و یک راهکار جامع دارد و می بایستی بر اساس محصولات قابل عرضه و نوع محصولات طراحی شود. تحقیقات نشان می دهد که فروشگاه های اینترنتی که رابط کاربری منتاسب با محصول دارند، فروش بیشتری دارند و کاربران تمایل بیشتری دارند که مجدد از محصولات فروشگاه استفاده کنند. استفاده از یک سیستم عمومی نمی تواند یک راهکار مناسب برای ایجاد فروشگاه آنلاین باشد. از این جهت ما با ارزیابی محصولات و بررسی دقیق آنها و شناسایی جامعه مخاطبین آنها و درک نیازها و اهداف مدیران و همچنین شناسایی موانع اقدام به طراحی فروشگاه آنلاین می کنیم.

در طراحی فروشگاه اینترنتی یکی از مسائلی که همواره مورد توجه قرار می گیرد این است که، در این فروشگاه اینترنتی تمامی افراد با هر سطح دانشی از کار با اینترنت بتوانند به سادگی با چند کلیک ساده کالای مورد نیاز خود را شناسایی و اقدام به خرید آن نمایند . به همین جهت طراحی منو ها و دسترسی ها از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد که در داده پردازان راستین به خوبی در نظر گرفته و بررسی میگردد.

فروشگاه اینترنتی چه مزایایی برای صاحبان کسب و کار ها دارد ؟

یکی از مهمترین مزایای طراحی فروشگاه اینترنتی، بهره مندی از طیف متنوع محصولات است.
گسترده بودن طیف مشتریان بدون توجه و اهمیت موقعیت جغرافیایی
در دسترس و به روز بودن اطلاعات، ویژگی ها و مشخصات محصول در فروشگاه اینترنتی
کاهش رفت و آمد و هزینه های مرتبط با آن
بالا رفتن قدرت انتخاب و تصمیم گیری مشتریان
ایجاد یک بانک اطلاعاتی کامل و مفید از محصولات
جمع آوری نظرات خریداران محصول و گسترش اطلاعات درباره سلایق آنها
امکان آنالیز ومقایسه اطلاعات به صورت علمی و دقیق
برقراری ارتباط با مشتریان ( مدیریت ارتباط با مشتری یا CRM )
امکان پیاده سازی هوشمندانه طرح های وفادارسازی مشتریان
امکان پیاده سازی سیستم مدیریت ارتباط با مشتری متصل به فروشگاه اینترنتی و یکپارچه
ارائه خدمات بهتر و مفیدتر
کسب سهم فروش بالاتر
left_top_02left_top_01
right_bottom_02right_bottom_01

چه کاری باید انجام دهیم؟

برای موفقیت یک فروشگاه آنلاین لازم است که فرآیند طراحی فروشگاه اینترنتی از ابتدا کاملا” به صورت حرفه ای و دقیق باشد تا پس از اتمام و پیاده سازی طرح مشتری بتواند از فروشگاه اینترنتی خود کسب درآمد کند . متخصصین داده پردازان راستین ، ضمن دریافت ایده های ذهنی مشتریان و امکانات مد نظرشان ، پس از یک فرآیند دقیق ، آن ها را در قالب بهترین فروشگاه اینترنتی ممکن ، عملیاتی می کنند ، و در این مسیر مسائل حرفه ای کار همچون حفاظت از اطلاعات مشتریان، امنیت وب سایت و حفظ داده های مشتریان در سرلوحه کار همکاران ما در داده پردازان راستین است.

طراحی فروشگاه اینترنتی شروع یک کسب و کار جدید است که ما در این مسیر همراهتان خواهیم بود .

شرکت داده پردازان راستین برای بهره مندی از تمامی مزایای داشتن فروشگاه اینترنتی برای یک کسب و کار ، از تکنیک ها و روش های متعدد و نوینی در طراحی فروشگاه اینترنتی استفاده می کند و هنگام ارائه مشاوره های اولیه اطلاعاتی کاملی در این خصوص در اختیار مشتریان قرار می دهد . همچنین مشاوران ما در زمینه گرفتن مجوز های لازمه برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی در کنار شما خواهند بود تا این مسیر را بدون مشکل و با پشتیبانی مشاوران ما طی کنید.