میتاپس یک دورهمی ساده، صمیمی، دوستانه و گرم برای معرفی مدیران ارزش آفرین، گسترش شبکه دوستان کاری، هم افزایی و انتقال تجارب مؤثر در بین مدیران است. هدف ما در میتاپس تشکیل یک خانواده بزرگ و صمیمی از مدیران کشور است. امیدواریم بتوانیم با همراهی شما کانون این خانواده را گرم نگه داریم.

Core-Features

چرا باید در میتاپس شرکت کنم؟
از تجارب موفق مدیران حاضر بهره می برم و تجارب کاربردی خودم را ارایه می دهم. شبکه دوستان کاری خود را گسترش می دهم. برای توسعه کسب و کارم با همفکری مدیران، ایده می گیرم. پتانسیل ها و قابلیت های خودم و کسب و کارم را برای ایجاد یک رابطه کاری جدید ارایه می دهم. فروش محصولم را با روابط و بازارهای جدیدی که با کمک دوستان کاری پیدا می کنم، افزایش می دهم.

چه کسانی می توانند در میتاپس شرکت کنند؟
رئوسا و مدیران ارشد سازمان ها و بنگاه های اقتصادی / مدیران کارآفرین بنگاه های اقتصادی کوچک و متوسط (تولیدی و خدماتی) / مدیران و مشاورین حوزه مدیریت، توسعه بازار و کسب و کار شامل: برنامه ریزی و استراتژیک، بازاریابی و برندینگ، منابع انسانی، مالی و حقوقی، سیستم ها و روشها و تضمین کیفیت، فناوری اطلاعات (IT) ، شبکه فروش و توزیع / اساتید برجسته دانشگاه و سازمان های معتبر علمی و پژوهشی.

اعضای تیم

حسین آقاخانلو

موسس

ارسال پیام !