با طراحی فروشگاه اینترنتی ، پیشرفت کسب و کارهای سنتی و ورود آنها به فضای آنلاین در کشور ما سرعت بالایی گرفته است و صاحبان مشاغل به خوبی میدانند که یک فروشگاه اینترنتی چه مزایایی دارد. حتی افرادی که پیشتر به فکر راه اندازی یک فروشگاه فیزیکی بودند هم ترجیح میدهند کسب و کار خودشان را در فضای مجازی با طراحی فروشگاه اینترنتی برپا کنند. فروش اینترنتی محصولات یک روش سریع میباشد، که علاوه بر داشتن سود بالاتر باعث رضایتمندی بیشتر مشتریان نیز میشود.

طراحی فروشگاه اینترنتی نیاز به یک معماری اطلاعات دقیق و یک راهکار جامع دارد و میبایستی بر اساس محصولات قابل عرضه طراحی شود. استفاده از یک سیستم عمومی نمیتواند یک راهکار مناسب برای ایجاد فروشگاه باشد. از این جهت ما با ارزیابی محصولات و بررسی دقیق آنها و شناسایی جامعه مخاطبین آنها و درک نیازها و اهداف مدیران و همچنین شناسایی موانع اقدام به طراحی یک فروشگاه میکنیم.در طراحی فروشگاه اینترنتی یکی از مسائلی که همواره مورد توجه قرار می گیرد این است که، در این فروشگاه اینترنتی تمامی افراد با هر سطح توانایی بتوانند به سادگی با چند کلیک ساده کالای مورد نیاز خود را شناسایی و اقدام به خرید آن نمایند .

فروشگاه اینترنتی چه مزایایی برای صاحبان کسب و کار ها دارد ؟

 • یکی از مهمترین مزایای طراحی فروشگاه اینترنتی، استفاده از طیف متنوع محصولات است.
 • گسترده بودن طیف مشتریان
 • در دسترس بودن اطلاعات، ویژگی ها و مشخصات محصول در فروشگاه اینترنتی
 • کاهش رفت و آمد و هزینه های مرتبط با آن
 • بالا رفتن قدرت انتخاب و تصمیم گیری مشتریان
 • ایجاد یک بانک اطلاعاتی کامل و مفید از محصولات
 • جمع آوری نظرات خریداران محصول و گسترش اطلاعات درباره سلایق آنها
 • امکان آنالیز ومقایسه اطلاعات به صورت علمی و دقیق
 • برقراری ارتباط با مشتریان ( مدیریت ارتباط با مشتری )
 • ارائه خدمات بهتر و مفیدتر
 • کسب سهم فروش بالاتر

طراحی فروشگاه اینترنتی شروع یک کسب و کار جدید است که ما در این مسیر همراهتان خواهیم بود .

داده پردازان راستین برای بهره مندی از تمامی مزایای داشتن فروشگاه اینترنتی، از تکنیک ها و روش های به روز و متعددی در طراحی فروشگاه اینترنتی استفاده می کند و هنگام ارائه مشاوره های اولیه اطلاعاتی کاملی در این خصوص در اختیار مشتریان قرار میدهد . برای موفقیت یک فروشگاه اینترنتی  لازم است که فرآیند طراحی فروشگاه اینترنتی از ابتدا کاملا” به صورت حرفه ای و دقیق باشد تا پس از اتمام پیاده سازی مشتری بتواند از فروشگاه اینترنتی خود کسب درآمد کند . متخصصین داده پردازان راستین ، ضمن دریافت ایده های ذهنی مشتریان، پس از یک فرآیند دقیق ، آن ها را قالب بهترین فروشگاه اینترنتی ممکن ، عملیاتی می کنند ، و در این مسیر مسائل حرفه ای کار همچون حفاظت از اطلاعات مشتریان، امنیت وب سایت و حفظ داده های مشتریان در سرلوحه کار همکاران ما در داده پردازان راستین است.

لینک های کاربردی : بهینه سازی سایت ، طراحی سایت ، باشگاه مشتریان ، فروشگاه اینترنتی ، طراحی اپ موبایل

مقاله کاربردی: کسب و کار آنلاین چه مزایایی برای صاحب کسب و کار دارد!

۴ نکته برای طراحی صفحه فرود کارآمد.

برنامه وفادارسازی مشتریان چیست و شامل چه نوع پاداشی می باشد؟

ما چگونه کار می کنیم؟

مقالات مرتبط

در وبلاگ داده پردازان راستین ، به صورت روزانه مقالات و مطالب جدید در حوزه طراحی سایت و تجارت الکترونیک منتشر میشود ، آنها را از دست ندهید .

رضایتمندی مشتریان

ارسال پیام !