با طراحی فروشگاه اینترنتی ، پیشرفت کسب و کارهای سنتی و ورود آنها به فضای آنلاین در کشور ما سرعت بالایی گرفته است و صاحبان مشاغل به خوبی میدانند که یک فروشگاه اینترنتی و عرضه محصولات به صورت آنلاین چه مزایایی دارد. طراحی فروشگاه اینترنتی مانند این است که یک شعبه جدید از کسب و کارتان را افتتاح کنید. حتی افرادی که پیشتر به فکر راه اندازی یک فروشگاه فیزیکی بودند هم ترجیح میدهند کسب و کار خودشان را در فضای مجازی با طراحی فروشگاه اینترنتی بر پا کنند. فروش اینترنتی محصولات یک روش سریع میباشد، که علاوه بر داشتن سود بالا تر به دلیل سهولت در خرید، باعث رضایتمندی بیشتر مشتریان نیز میشود.

طراحی فروشگاه اینترنتی نیاز به یک معماری اطلاعات دقیق و یک راهکار جامع دارد و میبایستی بر اساس محصولات قابل عرضه و نوع محصولات طراحی شود. تحقیقات نشان می دهد که فروشگاه های اینترنتی که رابط کاربری منتاسب با محصول دارند، فروش بیشتری دارند و کاربران تمایل بیشتری دارند که مجدد از محصولات فروشگاه استفاده کنند. استفاده از یک سیستم عمومی نمی تواند یک راهکار مناسب برای ایجاد فروشگاه باشد. از این جهت ما با ارزیابی محصولات و بررسی دقیق آنها و شناسایی جامعه مخاطبین آنها و درک نیازها و اهداف مدیران و همچنین شناسایی موانع اقدام به طراحی یک فروشگاه آنلاین می کنیم.در طراحی فروشگاه اینترنتی یکی از مسائلی که همواره مورد توجه قرار می گیرد این است که، در این فروشگاه اینترنتی تمامی افراد با هر سطح دانشی از کار با اینترنت بتوانند به سادگی با چند کلیک ساده کالای مورد نیاز خود را شناسایی و اقدام به خرید آن نمایند .

چه نوع کسب و کار هایی می توانند از مزایای طراحی فروشگاه اینترنتی بهره برند؟

امروزه در فضای مجازی هر نوع محصولی به فروش می رسد. در این جا منظور از محصول تنها کالای فیزیکی نمی باشد. فروشگاه اینترنتی محصولات مجازی نیز بازار خوبی در فضای مجازی دارند. بنابراین می توان گفت که هیچ محدودیتی در نوع کسب و کارها وجود ندارد. نیازی نیست از ابتدا با غول های بزرگ فروش اینترنتی رقابت کنید، اما برای اینکه بازار را از دست ندهید باید شروعی حرفه ای و مناسب داشته باشید. یک مشاوره مناسب و بررسی نیازها و امکانات مورد نیاز یکی از مواردی است که می تواند در طراحی فروشگاه اینترنتی به صورت طراحی سایت یا طراحی اپ موبایل ، موثر باشد.

طراحی فروشگاه اینترنتی شروع یک کسب و کار جدید است که ما در این مسیر همراهتان خواهیم بود .

شرکت داده پردازان راستین برای بهره مندی از تمامی مزایای داشتن فروشگاه اینترنتی برای یک کسب و کار، از تکنیک ها و روش های به روز و متعددی در طراحی فروشگاه اینترنتی استفاده میکند و هنگام ارائه مشاوره های اولیه اطلاعاتی کاملی در این خصوص در اختیار مشتریان قرار می دهد . همچنین مشاوران ما در زمینه گرفتن مجوز های لازمه برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی در کنار شما خواهند بود تا این مسیر را به آسانی طی کنید.

فروشگاه اینترنتی چه مزایایی برای صاحبان کسب و کار ها دارد ؟

 • یکی از مهمترین مزایای طراحی فروشگاه اینترنتی، استفاده از طیف متنوع محصولات است.
 • گسترده بودن طیف مشتریان بدون توجه و اهمیت موقعیت جغرافیایی
 • در دسترس و به روز بودن اطلاعات، ویژگی ها و مشخصات محصول در فروشگاه اینترنتی
 • کاهش رفت و آمد و هزینه های مرتبط با آن
 • بالا رفتن قدرت انتخاب و تصمیم گیری مشتریان
 • ایجاد یک بانک اطلاعاتی کامل و مفید از محصولات
 • جمع آوری نظرات خریداران محصول و گسترش اطلاعات درباره سلایق آنها
 • امکان آنالیز ومقایسه اطلاعات به صورت علمی و دقیق
 • برقراری ارتباط با مشتریان ( مدیریت ارتباط با مشتری یا CRM )
 • امکان پیاده سازی هوشمندانه طرح های وفادارسازی مشتریان
 • امکان پیاده سازی سیستم مدیریت ارتباط با مشتری متصل به فروشگاه اینترنتی و یکپارچه
 • ارائه خدمات بهتر و مفیدتر
 • کسب سهم فروش بالاتر

برای موفقیت یک فروشگاه آنلاین لازم است که فرآیند طراحی فروشگاه اینترنتی از ابتدا کاملا” به صورت حرفه ای و دقیق باشد تا پس از اتمام و پیاده سازی طرح مشتری بتواند از فروشگاه اینترنتی خود کسب درآمد کند . متخصصین داده پردازان راستین ، ضمن دریافت ایده های ذهنی مشتریان، پس از یک فرآیند دقیق ، آن ها را در قالب بهترین فروشگاه اینترنتی ممکن ، عملیاتی میکنند ، و در این مسیر مسائل حرفه ای کار همچون حفاظت از اطلاعات مشتریان، امنیت وب سایت و حفظ داده های مشتریان در سرلوحه کار همکاران ما در داده پردازان راستین است.

لینک های کاربردی : بهینه سازی سایت ، طراحی سایت ، باشگاه مشتریان ، فروشگاه اینترنتی ، طراحی اپ موبایل

مقاله کاربردی: کسب و کار آنلاین چه مزایایی برای صاحب کسب و کار دارد!

چگونه برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی مجوز دریافت کنیم؟

ابزارهای راه اندازی فروشگاه آنلاین

مراحل طراحی فروشگاه آنلاین چگونه است؟

ما چگونه کار می کنیم؟

مقالات مرتبط

در وبلاگ داده پردازان راستین ، به صورت روزانه مقالات و مطالب جدید در حوزه طراحی سایت و تجارت الکترونیک منتشر میشود ، آنها را از دست ندهید .

رضایتمندی مشتریان

ارسال پیام !