راز های راه اندازی استارت آپ موفق

رازهای راه اندازی استارت آپ موفق – قسمت دوم

در مطلب قبل (رازهای راه اندازی استارت آپ موفق تا رسیدن به موفقیت!)تعاریف استارت‌آپ و عبارات رایجی که در تعاریف استارت‌آپ عموما به کار می‌روند ارائه کردیم.

ادامه
راز های راه اندازی استارت آپ موفق

رازهای راه اندازی استارت آپ تا رسیدن به موفقیت!

آیا می خواهید رازهای راه اندازی استارت آپ موفق را بدانید؟ تمرکز بر بهترین بودن یک محصول یا خدمات ؛ اجتناب از مشتریان ارزان قیمت ؛ تعریف یک

ادامه
نرخ بازگشت سرمایه

پنج راه برای محاسبه‌ی نرخ بازگشت سرمایه یا ROI در compliance

اخلاق حرفه ای  و کمیته تطبیق حرفه‌ای اعتقاد دارند که تطبیق برای کسب‌ وکار بد است. آن ها باور دارند که این کار که منابع پر ارزش را بدون ارائه‌ي هیچگونه ارزش مالی شفاف می بلعد. مجریان تطبیق می‌توانند با استفاده از یک نرخ آشکار سازی یک نرخ بازگشت سرمایه یا ROI ، معترضان این کار را به حامیان آن تبدیل کنند.

ادامه

نرخ بازگشت سرمایه (ROI) چیست؟

ازگشت سرمایه یا ROI شاخصی از یک عملکرد است که برای ارزیابی بازده یک سرمایه یا مقایسه‌ی زراندمان شماری ‌از سرمایه‌گذاری‌های متفاوت به کار می‌رود. ROI‌تلاش می‌کند که به صورت مستقیم مقدار بازگشت یک سرمایه‌گذاری خاص را با توجه به ارزش سرمایه مورد نظر بسنجد. برای محاسبه‌ی ROI یا بازگشت یک سرمایه، سود یا بازگشت یک سرمایه بر ارزش آن سرمایه تقسیم می‌شود.

ادامه
گام‌های اولیه تبدیل یک استارت‌آپ به SMB

با برداشتن گام‌های اولیه تبدیل یک استارت‌آپ به SMB نقش رهبری شما تغییر می‌کند

زمانی که کسب‌وکار شما با برداشتن گام‌های اولیه تبدیل یک استارت‌آپ به SMB به هدف خود می‌رسد، نقش رهبری شما به همراه آن تغییر می‌کند. در این مطلب برخی از نکاتی که برای سازگاری و تطبیق و همچنین اشتراک‌گذاری با رهبران خود نیاز دارید، ارائه می‌کنیم.

ادامه
SMB

استارت‌آپ‌ها در مقابل SMBها

به نظر می‌رسد که رسانه‌های جریان اصلی مجذوب استارت‌آپ‌هایی شده‌اند که در آن کمپانی‌های تازه تاسیس و در حال توسعه و رشد شرکت دارند. موردی که آن‌ها را از کسب‌وکار مرسوم متمایز می‌کند ظرفیت و توانایی آن‌ها برای رسیدن به ایده‌هایی است که توجه سرمایه‌گذاران مالک و تمایل آن‌ها را برای سرمایه‌گذاری و مشارکت در تجارت، به آن کسب‌وکار جلب می‌کند.

ادامه
موفقیت استارت آپ saas

چگونه استارت‌آپ‌ SaaS می‌توانند موفق شوند؟

استارت‌آپ‌ SaaS یا نرم‌افزارها به عنوان خدمات B2B یا کسب‌وکار به کسب‌وکار به شدت در حال محبوب شدن هستند و بسیاری از استارت‌آپ‌ها به این مدل کسب‌وکار روی آورده‌اند. امروزه افراد بسیاری وجود دارند که تمایل شدیدی به فعالیت در  این فضا دارند؛ زیرا در مقایسه با مورادی که در سایر

ادامه
استارت‌آپ‌های SaaS

چگونه استارت‌آپ‌های SaaS به کمک اینفلوئنسرها رشد می‌کند؟

بر اساس IDC، در سال ۲۰۱۸ به میزان ۲۷.۸ درصد از بازار جهانی نرم‌افزارهای کاربردی (موبایل اپلیکیشن ها و وب اپلیکیشن ها) تحت تاثیر روش SaaS یا Software as a Service قرار خواهند گرفت که درآمد آن به میزان ۵۰.۸ میلیون دلار محاسبه شده است. بنابراین جای تعجب نیست که استارت‌آپ‌های SaaS ظهور می‌کنند تا بخشی از بازار را در اختیار بگیرند.

ادامه
کنسول جستجوی گوگل

چگونه وب‌سایت خود را به کنسول جستجوی گوگل اضافه کنید.

در صورتی که شما یک کسب و کار آنلاین ، استارت آپ ، فروشگاه اینترنتی یا سایر فعالیت های تجاری در بستر اینترنت را مدیریت می کنید ، لازم است که بتوانید همواره وضعیت سایت تجاری خود را بررسی کنید. به این منظور باید از ابزار آنالیز وب سایت ، نظیر

ادامه
مزایای وبلاگ نویسی برای توسعه کسب و کار دیجیتال

مزایای وبلاگ نویسی که می‌تواند در توسعه کسب و کار دیجیتال موثر باشد – قسمت دوم

در بخش قبل سه مورد از مزایای وبلاگ نویسی و نحوه استفاده از آن به صورتی که بتواند برای توسعه‌ی کسب‌ و کار تجارت الکترونیک مطرح کردیم مفید واقع شود را بررسی کردیم . دیدیم که از جمله مزایای وبلاگ نویسی می توان به: برقراری ثبات اجتماعی در مقابل مشتریان، استفاده از اصول سئو

ادامه