باز طراحی وب سایت

باز طراحی وب سایت _ آیا وقت باز طراحی وب سایت شما فرا رسیده است؟

تجارت همیشه بر پایه روابط استوار بوده است از این رو ایجاد یک تجربه حضور خوب در برخورد با مشتری می تواند بسیار مهم باشد.پس این مهم است که هر چند وقت یکبار بررسی کنید که آیا کاربران شما شروع به دوری کردن از وب سایت شما کرده اند یا نه؟ در ادامه به 10 نکته که نشان می دهد وب سایت شما به باز طراحی نیاز دارد اشاره میکنیم.

ادامه
کاربر پسند بودن وب سایت

کاربر پسند بودن وب سایت – ۵ نکته اولیه و ضروری!

یک وب سایت کاربر پسند را به طور کلی می توان از 5 جنبه متفاوت بررسی کرد. دسترسی آسان، راندمان، به یاد سپاری، خطاها، رضایت و خوشنودی کاربر.

ادامه
موبایل فرندلی

وب سایت موبایل فرندلی چه تفاوتی با طراحی واکنش گرا دارد؟

موبایل فرندلی بودن یکی از مسائلی است که بعد از افزایش کاربران تلفن های هوشمند که به اینترنت دسترسی دارند مطرح شد.
اما الزاما وب سایتی که در آن مطالب به شکل صحیحی در دستگاه هایی با صفحه نمایش کوچکتر نمایش داده شود (موبایل فرندلی باشد) واکنش گرا است؟

ادامه
چه عواملی بر سئو موثر اند؟

چه عواملی بر بهینه سازی وب سایت (سئو) موثر اند؟

چه عواملی بر روی سئو موثر می باشد؟میتوان از فاکتورهایی که موتور های جستجو برای رتبه بندی صفحات در لیست جستجو بررسی میکنند یک نتیجه گیری کرد.موتور های جست جو برای نمایش فهرست جستجو، بدون توجه به مدت زمان فعالیت اولویت را به وب سایت هایی می دهند مورد پسند مخاطبان بوده اند!

ادامه

بهینه سازی وب سایت چیست ؟ – آشنایی با مفهوم سئو

بهینه سازی موتورهای جستجو یا سئو، فارسی شده عبارت "search engine optimization" میباشد. بهینه سازی وب سایت شامل کلیه اقداماتی که در جهت بهبود رتبه یک سایت یا یک صفحه در موتورهای جستجو انجام میپذیرد را میی باشد.

ادامه
ایمیل مارکتینگ

 ایمیل مارکتینگ

تمام فعالیت هایی که برای بدست اوردن مشتری جدید و ارتباط با مشتری های قبلی و مشتری های بالقوه با ایمیل صورت میگیرد در حوزه ایمیل مارکتینگ جا داده میشوند.
بسیاری از کسب و کارها برای افزایش ترافیک سایت و درنهایت افزایش نرخ تبدیل، از ایمیل مارکتینگ استفاده میکنند.
در صورتی که نیاز دارید برای کسب و کار خود از ایمیل مارکتینگ استفاده کنید و نمیدانید برای شروع باید چه کاری انجام دهید، با ما در این مقاله همراه باشید.

ادامه
افزایش ترافیک وب سایت

افزایش ترافیک وب سایت – چگونه بازدیدکنندگان را به سمت وب سایت خود جذب کنیم!

به مکررات دیده شده ست که اولین چالشی که کسب و کارهای نو پا با آن روبرو هستند کمبود بازدید کننده و ترافیک وب سایتت است. واضح است زمانی که شما بر روی سایت ترافیکی نداشته باشید، نمیتوانید هیچ تحلیلی بر روی وب سایتتان و بازدیدکنندگانتان داشته باشید. در این صورت تعیین بودجه و روش برای ایجاد یک کمپین تبلیغاتی، برای افزایش بازدیدکننده ریسک بسیار بالایی خواهد داشت.

ادامه
چگونه ابزار آمار گیر به افزایش نرخ تبدیل کمک میکند؟

چگونه ابزار آمار گیر به افزایش نرخ تبدیل کمک میکند؟

در کسب و کارآنلاین و بازاریابی اینترنتی، نرخ تبدیل یا Conversion Rate نشان دهنده درصدی از بازدیدکنندگان وب سایت است که به مشتری یا مشترک محصولات یا خدمات ما تبدیل می شوند.
مثلا درمورد یک فروشگاه آنلاین، با بهینه سازی نرخ تبدیل، درصد افرادی که تمام مراحل ثبت سفارش را با موفقیت طی می کنند و محصول مورد نظر را می خرند به نسبت کل تعداد بازدیدکننده های سایت افزایش می یابد. برای سایتی که انواعی از محتوا را ارائه می دهد ، بهینه سازی نرخ تبدیل باید منجر به افزایش ثبت نام ، اشتراک و یا عضویت بیشتر در خبرنامه سایت شود.

ادامه
باز طراحی وب سایت

باز طراحی وب سایت _ ۶ دلیلی که شما به وب سایت جدید نیازمندید!

بارها در مورد اینکه شما چرا برای کسب و کار خودتان به وب سایت نیازمند هستید و ویژگی های وارد شدن به دنیای تجارت آنلاین صحبت کرده ایم. پس از دوباره پرسیدن این سوال میگذریم. این بار از شما میپرسم که آیا به داشتن یک وب سایت جدیدد برای کسب و کارتان فکر کرده اید؟ در ادامه به 66 دلیلی که ثابت میکند شما به باز طراحی وب سایت احتیاج دارید اشاره میکنیم.

ادامه
دکمه CTA _ تاثیر رنگ ها بر افزایش نرخ تبدیل

دکمه CTA _ تاثیر رنگ ها بر افزایش نرخ تبدیل

از اهمیت رنگ ها میتوان به این آمار اشاره کرد که رنگ یک محصول، 90 درصد بر روی انتخاب شما برای خرید آن محصول تاثیر دارد. یا تبلیغات در مجله هایی با صفحات رنگی 26 درصد بیشتر از مجله های سیاه و سفید بازخورد دارد!

ادامه