نمونه کارها

سمفونی
 • طراحی UI/UX

  طراحی UI/UX سمت کاربر سیستم سمفونی توسط داده پردازان راستین انجام شد ، سمفونی یک BSS پیشرفته در حوزه شرکت های ارائه دهنده سرویس اینترنت میباشد که هم اکنون شرکت های بزرگی همچون آسیاتک از آن استفاده میکنند ، شرکت قاصدک سامانه با اعتماد به تیم DPR طراحی و استقرار این بخش را به ما سپرد و خوشحالیم که علاوه بر جلب رضایت آنها توانستیم رضایت مشتریان آنها را هم جلب نماییم .

باشگاه فرهنگی ورزشی بانک سرمایه
 • طراحی وب سایت

  طراحی وب سایت و سئو سایت باشگاه فرهنگی ورزشی بانک سرمایه به زبان فارسی با جدیدترین متدهای طراحی وب سایت و بهینه سازی سایت بصورت ریسپانسیو توسط داده پردازان راستین اجرا گردید.

 • باشگاه هواداران

  طراحی و پیاده سازی باشگاه هواداران تیم والیبال بانک سرمایه با بهره گیری از جدیدترین روش ها و متدهای مشتری مداری خدمت دیگر ما به باشگاه سرمایه میباشد .

 • تلویزیون اینترنتی

  به منظور پوشش کلیه بازی ها و تمرین های تیم والیبال بانک سرمایه با اتکا به توان فنی داده پردازان بستر پخش آنلاین بازی ها و تمرین ها در قالب یک تلویزیون اینترنتی در وب سایت محیا گردید .

وزارت نیرو (سازمان انرژی های نو)
 • اتوماسیون اداری

  طراحی و پیاده سازی اتوماسیون اداری سازمان انرژی های نو (سانا) زیر مجموعه وزارت نیرو توسط داده پردازان راستین انجام شد .

 • کنترل و مدیریت پروژه

  راهکار ارائه شده به سازمان انرژی های نو دارای یک سیستم کنترل و مدیریت پروژه داخلی میباشد که باعث میشود پس از پذیرفته شدن طرح ،  مدیریت و کنترل آن را از داخل اتوماسیون انجام بدهند .

 • گردش کار درون سازمانی

  با توجه به وجود نقش ها و مدیریت های مختلف از لحظه ثبت طرح تا به زمان تایید انجام کار ، اتوماسیون از یک گردش کار درون سازمانی بهره میبرد که این امکان را میدهد که کارها به در قالب تسک به افراد مختلف ارجاع شود .

 • گزارش سازی و گزارش گیری سازمانی

  وجود سیستم گردش کار درون سازمانی باعث میشود تا وجود یک ابزار گزارش گیری به ضرورت بدل شود ، به واسطه این ابزار این امکان وجود دارد که در هر نقطه از سیستم گزارش های جامع ای ایجاد نمود .

Extra_feature

شرکای تجاری

گسترش کسب و کار با ایجاد ارتباطات میسر میباشد و برای گسترش حوزه فعالیت خود و کسب تجارب با شرکت های مختلفی در قالب شرکای تجاری مشغول به همکاری میباشیم .

رضایتمندی مشتریان