اصول طراحی اپلیکیشن

طراحی اپلیکیشن – اصول طراحی اپلیکیشن کاربر پسند

برای طراحی یک رابط کاربری خوب که کاربران به راحتی با آن ارتباط برقرار کنند، بسیار مهم می باشد که در مورد اصول اولیه طراحی بدانید. اصول طراحی ، دستورالعمل ها و قوانین متنوعی هستند که طراحان می بایستی به منظور بهبود کیفیت طراحی رابط کاربر، آن ها را رعایت کنند.

ادامه
برنامه وفادارسازی

اهمیت رتبه بندی مشتریان در برنامه­ وفادارسازی

پیش از این مقالاتی از پژوهش های پروفسور نونز در خصوص برنامه­ وفادارسازی مشتریان ، راه حل هایی برای بهبود برنامه وفادارسازی منتشر شده بود. در ادامه نونز

ادامه
برنامه وفادارسازی مشتریان

چگونه برنامه وفادارسازی مشتری را بهبود دهیم؟

در مقاله ای که پیش از این منتشر شد، "چگونه نرخ مشارکت برنامه وفادارسازی مشتری سازمان خود را افزایش دهید؟" بر روی وفادارسازی مشتری یک کارواش توسط پرفسورجوزف نونز و خاویر درز تحقیقی صورت گرفت. نتایج بدست آمده از این تحقیق دارای اطلاعات سودمندی بود.( تأثیر ایجاد حس پیشرفت در مشتری ) ولی چگونه باید از این اطلاعات به شکل عملی استفاده کنیم؟ایجاد یک برنامه وفادارسازی مشتری موفق به طور عمده به سه مرحله مهم تقسیم می­شود:

ادامه
افزایش نرخ مشارکت برنامه وفادارسازی مشتری

چگونه نرخ مشارکت برنامه وفادارسازی مشتری سازمان خود را افزایش دهید؟

محققان زیادی در زمینه افزایش مشارکت طرح وفادارسازی مشتری تحقیقات انجام داده اند. اما در این مقاله میخواهیم نتایج تحقیقات پروفسور جوزف نونز و خاویر درز در خصوص برنامه های وفادارسازی مشتریان با عنوان "تأثیر ایجاد حس پیشرفت در مشتری" را با شما در میان بگذاریم.

ادامه
برنامه وفادارسازی مشتری

۴ نکته در خصوص ساختار و نحوه اجرای برنامه وفادار سازی مشتری

کسب و کار ها در راستای برانگیختن حس وفادارسازی مشتریان و کسب رضایت مشتریان، با توجه به سناریو مشخص شده ای به مشتریان خود پاداش می دهند.در ادامه به 4 نکته در خصوص ساختار و نحوه اجرای برنامه وفادار سازی مشتری اشاره می شود که رعایت آن ها باعث می شود برنامه وفادارسازی به صورت بهینه ای اجرا شود.

ادامه
برنامه وفادارسازی مشتریان

 برنامه وفادارسازی مشتریان چیست و شامل چه نوع پاداشی می باشد؟

برنامه وفادارسازی مشتریان یک طرح تشویقی برای مشتریان است. در طی این طرح با ارائه پاداش به مشتریان دائمی که میزان خرید آنها زیاد است، مشتریانی که فقط یک بار خرید کرده اند را برای بازگشت دوباره تشویق می کند.

ادامه
کمپین تبلیغاتی موبایل

۴ کمپین تبلیغاتی موبایل که بازدهی دارند

در صورتی که مخاطبان خود را برای بازاریابی شناسایی نموده اید، انتخاب یک کمپین تبلیغاتی برای شروع بازاریابی

ادامه
کمپین بازاریابی موبایل

پیش از شروع کمپین بازاریابی موبایل چه اقداماتی لازم به اجرا می باشد؟

میزان تعامل افراد با موبایل ها بسیار قابل تامل است به همین دلیل کمپین بازاریابی موبایل یک راه مناسب برای بازاریابی می باشد اما اقدامات اولیه راه اندازی این

ادامه
بازاریابی موتور جستجو یا بهینه سازی سایت

بازاریابی موتور جستجو یا بهینه سازی سایت؟

SEO ( بهینه سازی سایت برای موتور های جستجو) و SEM (بازاریابی موتور جستجو) چه تفاوت هایی با یکدیگر دارند؟ بسیار دیده شده است که افراد به اشتباه برداشت یکسانی از این دو دارند.

ادامه
صفحه فرود کارآمد

صفحه فرود کارآمد _ ۴ نکته برای طراحی صفحه فرود کارآمد

یک صفحه فرود یک صفحه وب است که به طور اختصاصی با هدف معرفی یا فروش خدمات یا محصول طراحی می شود و به عنوان نقطه ورود به وب سایت نیز عمل می کند.

ادامه
چگونه اهداف باز طراحی سایت را شناسایی کنیم؟

باز طراحی سایت – چگونه اهداف باز طراحی سایت را شناسایی کنیم

در بیشتر مواقع، زمانی که یک سازمان تصمیم بر باز طراحی سایت می گیرد که سایت از نظر ظاهری مطابق trend های روز نمی باشد.

ادامه
بهینه سازی سایت برای موبایل

بهینه سازی سایت برای موبایل – عوامل موثر بر بهینه سازی سایت برای جستجو موبایل

بهینه سازی سایت برای موتور های جستجو از آنجایی مورد توجه است که در استراتژی جدید گوگل mobile-first index مطرح می باشد.
یعنی نسخه موبایل سایت برای رتبه بندی

ادامه
باشگاه مشتریان و وفادارسازی مشتریان

باشگاه مشتریان و ارتباط آن با وفادارسازی مشتریان

مشتریان از جمله ارکان اصلی یک کسب و کار می باشند که وجود شان بقای یک کسب و کار را تضمین می کند. صاحبان کسب و کارهایی که از میزان اهمیت مشتریان آگاه هستند، همواره در تلاش هستند که رضایت مشتریان را کسب نمایند.

ادامه
طراحی صفحه فرود

طراحی صفحه فرود با هدف افزایش نرخ تبدیل

ساخت و طراحی صفحه فرود (landing page) که بتواند با مخاطب ارتباط بر قرار کند، چیزی بیشتر از کد های html و css می باشد.یک صفحه فرود، یک صفحه مستقل است که به منظور خاصی برای وب سایت شما طراحی شده است و هدف از طراحی صفحه، ترغیب مخاطب به انجام عمل خاصی بوده است.

ادامه
بهینه سازی navigation سایت

navigation سایت _ چگونه navigation سایت را بهینه سازی کنید

Navigation سایت در واقع پروسه ای است که در طی آن کاربر به صفحه و یا اطلاعات درخواستی دسترسی پیدا می کند. این پروسه شامل، کلیک های کاربر بر روی منو ها و لینک ها می باشد.

ادامه
چرا سایت شما به یک وبلاگ نیاز دارد؟

چرا سایت شما به یک وبلاگ نیاز دارد؟

اگر شما به تازگی قصد طراحی سایت برای کسب و کار خود را دارید، احتمالا باید درگیر این باشید که " آیا سایت شما به یک وبلاگ نیاز دارد؟ ". این سوالی است که ممکن است برای بسیاری از صاحبان کسب و کار ها پیش آمده باشد،

ادامه
محتوای بصری

محتوای بصری _ انواع محتوای بصری و قدرت آن در انتقال پیام

بازاریابی محتوا همیشه جزیی از کمپین های تبلیغاتی بوده است. اما تاثیراتی که انواع محتوای بصری بر روی کمپین ها دارد، می تواند چندین برابر محتوای متن باشد.در ادامه با انواع محتوای بصری آشنا شوید:

ادامه
6 راه برای نوشتن محتوا قابل توجه و معتبر

۶ راه برای نوشتن محتوا قابل توجه و معتبر

از بزرگترین چالش هایی که بلاگر ها و بازاریابان محتوا با آن رو به رو هستند، نوشتن محتوا قابل توجه و معتبر است.
یکی از مسائلی که بازاریابی محتوا را چالش برانگیزتر می کند این است که تولید محتوا، فقط به یکبار خلاصه نمی شود و شماا باید بتوانید به طور مرتب محتوای قابل توجه و استاندارد تولید کنید.

ادامه
باز طراحی وب سایت

باز طراحی وب سایت _ آیا وقت باز طراحی وب سایت شما فرا رسیده است؟

تجارت همیشه بر پایه روابط استوار بوده است از این رو ایجاد یک تجربه حضور خوب در برخورد با مشتری می تواند بسیار مهم باشد.پس این مهم است که هر چند وقت یکبار بررسی کنید که آیا کاربران شما شروع به دوری کردن از وب سایت شما کرده اند یا نه؟ در ادامه به 10 نکته که نشان می دهد وب سایت شما به باز طراحی نیاز دارد اشاره میکنیم.

ادامه
کاربر پسند بودن وب سایت

کاربر پسند بودن وب سایت – ۵ نکته اولیه و ضروری!

یک وب سایت کاربر پسند را به طور کلی می توان از 5 جنبه متفاوت بررسی کرد. دسترسی آسان، راندمان، به یاد سپاری، خطاها، رضایت و خوشنودی کاربر.

ادامه
موبایل فرندلی

وب سایت موبایل فرندلی چه تفاوتی با طراحی واکنش گرا دارد؟

موبایل فرندلی بودن یکی از مسائلی است که بعد از افزایش کاربران تلفن های هوشمند که به اینترنت دسترسی دارند مطرح شد.
اما الزاما وب سایتی که در آن مطالب به شکل صحیحی در دستگاه هایی با صفحه نمایش کوچکتر نمایش داده شود (موبایل فرندلی باشد) واکنش گرا است؟

ادامه
چه عواملی بر سئو موثر اند؟

چه عواملی بر بهینه سازی وب سایت (سئو) موثر اند؟

چه عواملی بر روی سئو موثر می باشد؟میتوان از فاکتورهایی که موتور های جستجو برای رتبه بندی صفحات در لیست جستجو بررسی میکنند یک نتیجه گیری کرد.موتور های جست جو برای نمایش فهرست جستجو، بدون توجه به مدت زمان فعالیت اولویت را به وب سایت هایی می دهند مورد پسند مخاطبان بوده اند!

ادامه

بهینه سازی وب سایت چیست ؟ – آشنایی با مفهوم سئو

بهینه سازی موتورهای جستجو یا سئو، فارسی شده عبارت "search engine optimization" میباشد. بهینه سازی وب سایت شامل کلیه اقداماتی که در جهت بهبود رتبه یک سایت یا یک صفحه در موتورهای جستجو انجام میپذیرد را میی باشد.

ادامه
ایمیل مارکتینگ

 ایمیل مارکتینگ

تمام فعالیت هایی که برای بدست اوردن مشتری جدید و ارتباط با مشتری های قبلی و مشتری های بالقوه با ایمیل صورت میگیرد در حوزه ایمیل مارکتینگ جا داده میشوند.
بسیاری از کسب و کارها برای افزایش ترافیک سایت و درنهایت افزایش نرخ تبدیل، از ایمیل مارکتینگ استفاده میکنند.
در صورتی که نیاز دارید برای کسب و کار خود از ایمیل مارکتینگ استفاده کنید و نمیدانید برای شروع باید چه کاری انجام دهید، با ما در این مقاله همراه باشید.

ادامه
افزایش ترافیک وب سایت

افزایش ترافیک وب سایت – چگونه بازدیدکنندگان را به سمت وب سایت خود جذب کنیم!

به مکررات دیده شده ست که اولین چالشی که کسب و کارهای نو پا با آن روبرو هستند کمبود بازدید کننده و ترافیک وب سایتت است. واضح است زمانی که شما بر روی سایت ترافیکی نداشته باشید، نمیتوانید هیچ تحلیلی بر روی وب سایتتان و بازدیدکنندگانتان داشته باشید. در این صورت تعیین بودجه و روش برای ایجاد یک کمپین تبلیغاتی، برای افزایش بازدیدکننده ریسک بسیار بالایی خواهد داشت.

ادامه
چگونه ابزار آمار گیر به افزایش نرخ تبدیل کمک میکند؟

چگونه ابزار آمار گیر به افزایش نرخ تبدیل کمک میکند؟

در کسب و کارآنلاین و بازاریابی اینترنتی، نرخ تبدیل یا Conversion Rate نشان دهنده درصدی از بازدیدکنندگان وب سایت است که به مشتری یا مشترک محصولات یا خدمات ما تبدیل می شوند.
مثلا درمورد یک فروشگاه آنلاین، با بهینه سازی نرخ تبدیل، درصد افرادی که تمام مراحل ثبت سفارش را با موفقیت طی می کنند و محصول مورد نظر را می خرند به نسبت کل تعداد بازدیدکننده های سایت افزایش می یابد. برای سایتی که انواعی از محتوا را ارائه می دهد ، بهینه سازی نرخ تبدیل باید منجر به افزایش ثبت نام ، اشتراک و یا عضویت بیشتر در خبرنامه سایت شود.

ادامه
باز طراحی وب سایت

باز طراحی وب سایت _ ۶ دلیلی که شما به وب سایت جدید نیازمندید!

بارها در مورد اینکه شما چرا برای کسب و کار خودتان به وب سایت نیازمند هستید و ویژگی های وارد شدن به دنیای تجارت آنلاین صحبت کرده ایم. پس از دوباره پرسیدن این سوال میگذریم. این بار از شما میپرسم که آیا به داشتن یک وب سایت جدیدد برای کسب و کارتان فکر کرده اید؟ در ادامه به 66 دلیلی که ثابت میکند شما به باز طراحی وب سایت احتیاج دارید اشاره میکنیم.

ادامه
دکمه CTA _ تاثیر رنگ ها بر افزایش نرخ تبدیل

دکمه CTA _ تاثیر رنگ ها بر افزایش نرخ تبدیل

از اهمیت رنگ ها میتوان به این آمار اشاره کرد که رنگ یک محصول، 90 درصد بر روی انتخاب شما برای خرید آن محصول تاثیر دارد. یا تبلیغات در مجله هایی با صفحات رنگی 26 درصد بیشتر از مجله های سیاه و سفید بازخورد دارد!

ادامه
5 راه حل برای وفادار سازی مشتری

وفادار سازی مشتری – ۵ راه برای بهبود مشتری مداری

رای اینکه بتوانید مشتریان را در زمانی که اوج کسب و کار شماست همراه خود داشته باشید، باید ارتباطتان را همواره با آنها حفظ نمایید. در صورتی که شما مشتری مدار نباشید و حس نیت و حس قدردانی خود را به مشتریانتان ثابت نکنید، نمیتوانیدد از آنها انتظار همراهی داشته باشید!

ادامه
ابزار آمارگیری وب سایت چیست؟

ابزار آمارگیری وب سایت چیست؟

در کسب و کار آنلاین و تجارت الکترونیک به منظور درک بهتر از وضعیت سایت به ابزار آمارگیری و سرشماری در قلمرو سایت خودمون نیاز داریم تا در نقش مدیر، استراتژیست و یا طراح سایت و یا به طور کلی ارائه دهنده خدمات و کسب و کار آنلاین بتونیم بهه کمک این آمار و آنالیز این داده ها، شناخت درستی از رفتار مشتریان و علایق اونها داشته باشیم و در نهایت با اعمال تغییرات لازم در طراحی سایت و بهینه سازی سایت باعث افزایش بازدید کنندگان و افزایش فروش در سایت خودمون بشیم.

ادامه
بهینه سازی وب سایت برای تلفن های هوشمند

اهمیت بهینه سازی وب سایت برای گوشی های هوشمند

30 درصد کاربران سبد خرید اینترنتی را در صورتی که صفحه برای گوشی های هوشمند بهینه سازی نشده باشد رهاا میکنند. با توجه به اهمیت و تاثیر یک وب سایت بر روی کسب و کار های کوچک، طبیعی است که برای بهینه سازی وب سایت برای تلفن های هوشمند وقت و هزینه صرف شود.

ادامه
شاخص های بازاریابی محتوا

بازاریابی محتوا _ ۱۴ شاخص عملکرد بازاریابی محتوا که باید آنالیز شوند!

در دنیای تجارت الکترونیک، همه جا صحبت از بازاریابی محتوا و اهمیت این نوع بازاریابی است. با توجه به تاکید بر این نوع بازایابی، فعالان این حوزه در تلاش هستند که بتوانند با معیاری، کیفیت و کمیت بازاریابی محتوا را اندازه گیری کنند.به این منظور بیاید بازاریابی محتوا را از نظر اجزای تشکیل دهنده بررسی کنیم.

ادامه
تجارت آنلاین Ecommerce

آنالیز مخاطبان حوزه تجارت آنلاین

هر ساله محققان در زمینه تجارت آنلاین آمار هایی در مورد فعالان و مخاطبان این حوزه ارائه میکنند که تاثیر به سزایی در رشد و پیشرفت تجارت آنلاین دارد.
این آمارها به فعالان در این حوزه کمک میکند تا برای جذب بیشتر مخاطبان و رقابت با دیگر فروشگاه های اینترنتی بتوانند برنامه ریزی دقیق تری انجام دهند.

ادامه
تحلیل رفتار مشتریان

کاربرد ها و مزایای استفاده از نقشه حرارتی برای تحلیل وبسایت

فرض کنید شما به عنوان یکی از فرصت های کاری مثل طراح سایت ، تجزیه و تحلیل کننده آمار بازدید کنندگان سایت یا شخص و شرکتی که برای بهینه سازی سایت و افزایش فروش و تجزیه و تحلیل وضعیت سایت و .. انتخاب شدید  و به یک جلسه با همکارای شرکت یا سازمان یا مشتری دعوت میشید

ادامه

ردیابی بازدید کنندگان یا ویزیتور ترکینگ (visitor tracking) چیست؟

ویزیتور ترکینگ (visitor tracking) یا ردیابی بازدید کنندگان وب سایت ابزاری است که در آن رفتار بازدید کنندگان مورد تجزیه و تحلیل قرار می گیرد.

ادامه
بررسی رد پای بازدید کنندگان سایت با نقشه حرارتی

بررسی رد پای بازدید کنندگان سایت با نقشه حرارتی Heatmap

با پیشرفت تکنولوژی هر روز امکانات و ابزارهای جدیدتری برای خدمت به بشر عرضه میشوند.  در این مقاله با یکی از این ابزارها "نقشه حرارتی یا Heatmap " در حوزه تجارت الکترونیک که آنالیز رفتار بازدیدکنندگان یک وبسایت را ساده تر نموده آشنا میشوید.

ادامه
افزایش نرخ تبدیل

عواملی که بر افزایش نرخ تبدیل اثر میگذارند! قسمت دوم

در واقع نرخ تبدیل نشان دهنده میزان پاسخگویی یک وب سایت به نیازهای کابران است. اقداماتی که برای افزایش نرخ تبدیل صورت میگیرد تاثیر مستقیم در میزان رضایتمندی کاربران دارد.

ادامه
افزایش نرخ تبدیل

عواملی که بر افزایش نرخ تبدیل اثر میگذارند! قسمت اول

بازدیدکنندگان و مخاطبان یک وب سایت را میتوان به دو دسته تقسیم کرد.دسته اول بازدید کنندگانی که بعد از ورود به یک وب سایت بدون هیچ اکشنی آن را ترک میکنند و دسته دوم بازدیدکنندگانی که بعد از ورود اکشنی انجام میدهند. نسبت از آنجا که نرخ تبدیل میزان کاربردی بودن یک سایت را نشان میدهد افزایش نرخ تبدیل حائز اهمیت میباشد.

ادامه
نرخ تبدیل

نرخ تبدیل چیست؟

به زبان ساده در تجارت و بازاریابی اینترنتی نرخ تبدیل یعنی نسبت تعداد بازدیدکننده­هایی که وارد یک وب سایت می شوند و واقعا اقدام به کاری می­کنند به افرادی که وارد می­شوند و هیچ­ کاری انجام نمی دهند.

ادامه

فروشگاه های آنلاین: دلایل شکست فروشگاه های آنلاین چیست؟

شروع تجارت الکترونیکی مثل راه اندازی یک فروشگاه آنلاین می تواند با هزینه مناسب و در زمانی کمم انجام شود اما نزدیک به ۸۰ درصد این تجارت ها با شکست مواجه می شوند. به نظرتان چرا این اتفاق می افتد؟

ادامه
چرا طراحی وب واکنش گرا ؟ وب سایت واکنش گرا چه مزیت هایی دارد ؟

چرا طراحی واکنش گرا ؟ وب سایت واکنش گرا چه مزیت هایی دارد ؟

طراحی وب واکنش گرا فارسی شده کلمه "Responsive web design" میباشد. در طراحی وب واکنش‌گرا سعی بر این ست که محتوای یک وب سایت را در صفحه نمایش هایی با سایزهای متفاوت به بهترین نحوه ممکن نمایش داد.

ادامه
تحلیل رفتار مشتریان

رفتار مشتریان یا customer behavior چیست؟ ارزیابی رفتار مشتریان از چه رو حائز اهمیت است؟

در این بازار رقابتی سخت، اگر بخواهیم موفق و ماندگار باشیم باید نیاز و سلیقه مخاطب را فراتر از فرم های نظر سنجیی قدیمی یا روش های کامنت گذاری در زیر مطالب یا محصولات بشناسیم.

ادامه
چرا مشتریان به خرید آنلاین تمایل دارند؟

خرید آنلاین چه مزایایی دارد که مشتریان را به خود جذب کرده است؟

هر روز تعداد افرادی که از فروشگاه های آنلاین بازدید می کنند و بصورت آنلاین سفارش خود را ثبت می کنند افزایش میابد. اما چه دلایلی میتواند وجود داشته باشد که مردم روش سنتی گشت و گذار در بازارها که خالی از تفریح هم نیست را کنار گذاشته اند؟ در ادامه به برخی از مزایایی که سبب جذب مشتریان به فروشگاه های اینترنتی شده اند و خرید آنلاین شده ست میپردازیم:

ادامه
کسب و کار آنلاین چه مزایایی برای ما در نقش کارفرما یا صاحب کسب و کار دارد!

کسب و کار آنلاین چه مزایایی برای صاحب کسب و کار دارد! (قسمت دوم)

تا همین چند سال پیش تو هر کسب و کاری برای ارائه محصول یا خدمات نیاز به یه مکانی برای ارائه و انجام کارها، استخدام نیروی متخصص برای همکاری و انجام دادن کارها، استخدام نیروی خدمات برای پذیرایی از کارکنان و ارباب رجوع، پیک برای نقلل و انتقال مکاتبات یا فروشنده برای فروش محصولات و... بود .

ادامه
کسب و کار آنلاین چه مزایایی برای ما در نقش کارفرما یا صاحب کسب و کار دارد! (قسمت اول)

کسب و کار آنلاین چه مزایایی برای صاحب کسب و کار دارد! (قسمت اول)

تا همین چند سال پیش تو هر کسب و کاری برای ارائه محصول یا خدمات نیاز به یه مکانی برای ارائه و انجام کارها، استخدام نیروی متخصص برای همکاری و انجام دادن کارها، استخدام نیروی خدمات برای پذیرایی از کارکنان و ارباب رجوع، پیک برای نقلل و انتقال مکاتبات یا فروشنده برای فروش محصولات و... بود .

ادامه
باشگاه مشتریان

باشگاه مشتریان – بهترین برنامه ی پاداش برای مشتریان شما چیست؟

نقطه آغازین این نوع سیستم ها را به سال ۱۹۷۳ میلادی باز گرداند زمانی که تاجران امریکایی به مشتریان خود نشان هایی معینی می دادند که مشتریان با جمع آوریی آنها و ارائه مجدد آنها می توانستند محصول دیگری خریداری کنند.

ادامه
سازمان هوشمند

سازمان هوشمند

آیا خروج یک نفر از سازمان شما باعث از هم پاشیدن سازمان خواهد شد؟
در صورتیکه پاسخ شما مثبت باشد می توان گفت که در سازمان شما روال های کاری نامشخص و نا مرتبط است و اطلاعات در آن به اشتراک گذاشته نشده است در این صورت شما نیاز به سیستمی دارید

ادامه
راه تولید محتوای تازه

راهکارهای تولید محتوای تازه

تولید محتوای تازه و مفید برای وبسایت همیشه از دغدغه های نویسندگان بوده است. در ادامه به چند راهکار برای تولید محتوا می پردازیم.

ادامه
استفاده از رنگ ها در وب سایت

استفاده از رنگ ها در وب سایت

در صورتیکه می خواهید سایتی خیره کننده و پویا داشته باشد بهتر است رنگ ها را به وب سایت خود اضافه کنید .توجه کنید لایه کاربری ، هدف شماره یک شما در طراحی است با انتخاب طیفی از رنگ ها ،وب سایت خود را به درستی طراحی کنید

ادامه

وب سایت هوشمند

شرکت های بسیاری در زمینه طراحی و بهینه سازی وب سایت فعالیت می نمایند ولی ساخت یک وب سایت هوشمند که براساس عملکرد بازدیدکنندگان طراحی شده باشد کمتر در نمونه کارها به چشم می خورد. برای داشتن یک وب سایت هوشمند چه باید کرد؟

ادامه