افزایش بازدیدکنندگان وب سایت

افزایش بازدیدکنندگان وب سایت – راه های موثر برای افزایش ترافیک سایت کدام اند؟

وب سایت های شرکتی و شخصی زیادی در حال فعالیت هستند و بسیاری این حوزه را به قدری جذاب می دانند که به وبلاگ نویسی به عنوان یک سرگرمی نگاه می کنند. اما جالب است بدانید که با وجود اقشار مختلفی که در این حوزه با اهداف مختلفی فعالیت می کنند ، دغدغه مشترکی دارند. دغدغه آن ها همان افزایش بازدید کنندگان وب سایت می باشد.

ادامه
هکر رشد

هک رشد چیست؟ قسمت دوم (هکر رشد)

در مقاله ای که پیش از این منتشر شد با مفهوم هک رشد آشنا شدید. هکر رشد یا رهبر هک رشد  به فردی گفته می شود که رهبری فرایند چالشی و وظیفه پیاده سازی دانش افرادی که در گروه هک رشد هستند را بر عهده دارد.

ادامه
هک رشد

هک رشد چیست؟

هک رشد یکی از مباحث جدیدی است که در یک دهه اخیر پا به عرصه کسب و کارها گذشته و  این اصطلاح برای اولین بار توسط شان الیس در سال 2010 مطرح شد. هک رشد یا (هکر رشد) دارای تکنیک های زیادی است که با بهره گیری از آنها می توان به هدف نهایی یعنی رشد در کسب و کار دست یافت. برای آشنایی بیشتر از هک رشد پیشنهاد می کنیم ما را همراهی کنید.

ادامه
Web app

وب اپلیکیشن (web app) و اپ موبایل چه تفاوتی بایکدیگر دارند؟

چند سال قبل اپلیکیشن واژه ای نامانوس بود که در زندگی روزمره ما کاربرد زیادی نداشت اما امروز زندگی بدون اپلیکیشن ها خیلی سخت خواهد بود. همه ما در طول روز از اپلیکیشن های مختلف جهت اهداف گوناگون استفاده می کنیم

ادامه
برای موفقیت کمپین دیجیتال مارکتینگ یک سایت چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

برای موفقیت کمپین دیجیتال مارکتینگ یک سایت چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

عصر عصر ارتباطات است و همه بزرگان کسب و کار بر اهمیت حضور در فضای وب تاکید دارند این روزها تصور کسب و کاری که در فضای وب فعال نباشد بسیار دشوار است و حتی سنتی ترین کسب و کار ها هم برای حضور در اینترنت به تکاپو افتاده اند. اما شرط موفقیت کسب و کار شما در فضای وب موفقیت کمپین دیجیتال مارکتینگ است. نخستین گام در شکل دهی کمپین دیجیتال مارکتینگ هم طراحی وب سایت است. از جای دیگری شروع نکنید اساسی ترین گام طراحی وب سایت است.

ادامه
فواید وب سایت -چرا داشتن یک وب سایت مهمتر از داشتن صفحه اجتماعی است؟

چرا داشتن یک وب سایت مهمتر از داشتن صفحه اجتماعی است؟

مدتی است تب شبکه های اجتماعی در کشور فراگیر شده و اغلب بنگاه های تجاری تلاش می کنند در شبکه های اجتماعی حضوری پررنگ داشته باشند. این فرآیند تاحدی به یک چشم و هم چشمی تجاری تبدیل شده بدون اینکه پشت سر بسیاری از این صفحات استراتژی و یا هدف مشخصی نهفته باشد.

ادامه
گوگل آنالیز چه کمکی به کمپین سئو سایت می کند؟

گوگل آنالیز چه کمکی به کمپین سئو سایت می کند؟

کلید موفقیت هر سایت شناساندن آن به مخاطب است و این امر محقق نمی شود مگر با کمک کمپین سئو تا ازطریق بهینه سازی سایت بتوانیم در موتور جستجوی گوگل به جایگاه مناسبی دست یابیم. تحلیل اطلاعات گوگل می تواند کمک کند تا بهترین تصمیمات را در کمپین سئو سایت خود اتخاذ کنید.

ادامه
افزایش سرعت سایت

افزایش سرعت سایت وابسته به چه مواردی می باشد؟

افزایش سرعت سایت یکی از نکات حیاتی در موفقیت وب سایت به شمار می آید. در دنیای سریع و پر مشغله امروزی کاربران فرصت محدودی برای سر زدن و بازدید سایت ها دارند بنابراین نمی توان انتظار داشت وقت خود را برای بازشدن صفحات یک سایت ضعیف تلف بکنند.

ادامه
طراحی وب اپلیکیشن چه تفاوتی با وب سایت دارد؟

وب اپلیکیشن چه تفاوتی با وب سایت دارد؟

در دنیای تجارت الکترونیک واژه های بسیاری متداول و مرسوم هستند که فراگیری معانی آن ها برای اینکه بتوانیم به زبان مشترکی با همکاران و مشتریان برسیم ضروری است.
مفهوم وب سایت و وب اپلیکیشن دو مفهوم بسیار نزدیک هستند که در بسیاری موارد به اشتباه بکار برده می شوند. درصورتی که شناخت درستی از این دو مفهوم نداشته باشیم ممکن است در انتقال مضامین مد نظر خود با دشواری روبرو شویم.

ادامه
رابط کاربری و تجربه کاربری چه تفاوتی با یکدیگر دارند؟

تجربه کاربری و رابط کاربری چه تفاوتی با یکدیگر دارند؟

مفاهیم رابط کاربری و تجربه کاربری از مواردی است که از سوی بسیاری حتی متاسفانه از سوی بسیاری از کارشناسان با یکدیگر اشتباه گرفته می شوند و حتی دیده شده برخی هر دو این دو را یک مفهوم در نظر می گیرند.

ادامه
انکر تکست (Anchor text ) چیست ؟ چه تاثیری بر روی سئو سایت دارد؟

انکر تکست (Anchor text ) چیست ؟ چه تاثیری بر روی سئو سایت دارد؟

یکی از فاکتور هایی که در سئو سایت بررسی می شود و می تواند به بهینه سازی وب سایت کمک کند انکر تکست ها می باشد. انکر تکست (Anchor text ) که با عنوان های متن لینک، لیبل لینک یا عنوان لینک نیز شناخته می شود، همان عبارات قابل کلیک در سایت ها می باشند.

ادامه

آیا باشگاه مشتریان برای کسب و کار های کوچک مفید واقع می شود؟

شاید در نگاه اول اینطور به نظر برسد کسب و کارهای کوچک نیازی به باشگاه مشتریان ندارند، اما تا به حال به این فکر کردید چه تضمینی وجود دارد مشتریان فعلی نوبت بعدی هم  به سراغتان بیایند و از محصولات شما خرید کنند؟ پس زمان آن رسیده تا صاحبان کسب و کارهای کوچک در خصوص مدیریت ارتباط با مشتری تجدید نظر کنند و به فکر طراحی سایت  باشگاه مشتریان باشند.

ادامه
چه مواردی در ترغیب مشتری برای خرید تاثیر گذار هستند !

چه مواردی در ترغیب مشتری برای خرید تاثیر گذار هستند !

اگر شما مدیر و یا صاحب یک کسب و کار هستید ، مطمئنا می دانید که دانستن مواردی که باعث ترغیب مشتری برای خرید می شود ، برای یک کسب و کار تا چه اندازه مهم می باش

ادامه
کارآمدی وب سایت

چک لیستی برای تعیین کارآمدی وب سایت

با توجه به اینکه در بازه های متفاوت طرح های متنوعی همه گیر می شود، در صورتیکه مدتی از طراحی سایت شما گذشته است لازم است که مواردی را در خصوص وب سایتتان چک کنید. اگر آیتم های قدیمی و از کار افتاده ای در وب سایتتان وجود داشته باشد ، بر روی بازدید و نرخ تبدیل سایت تاثیر منفی خواهد گذاشت. 

ادامه
بهینه سازی تصاویر

بهینه سازی تصاویر در بهینه سازی سایت چه اهمیتی دارد؟

بهینه سازی تصاویر یکی از روش های On Page Optimization است. برخی بر این باور هستند که بهینه سازی تصاویر کاربردهای چندانی نداردیا اهمیت چندانی برای آن قائل نیستند

ادامه
برنامه وفادار سازی مشتریان

تفاوت crm و برنامه وفادار سازی مشتریان

برنامه وفادار سازی مشتریان یا Customer Loyalty Program یا به اختصار CLP برنامه ی است که با هدف افزایش تعداد دفعات خرید یا حجم خرید مشتریان

ادامه
طراحی رابط کاربری

طراحی رابط کاربری چیست؟ آشنایی با مفهوم UI

طراحی رابط کاربری کار گرافیست است در حالی که اگرچه گرافیست ها در طراحی سایت، طراحی اپلیکیشن و طراحی فروشگاه اینترنتی نقش اساسی دارند اما طراحی رابط کاربری

ادامه

۱۰ سایت که می توانند برای انتخاب تصاویر وب سایت مفید باشند

شاید جمله "یک عکس بیشتر از هزاران کلمه ، صحبت می کند." را پیش از این شنیده باشید. عکس ها از لحاظ تاثیر روانی که بر روی بیننده میگذارند، انتقال پیام را آسانتر و راحتتر می نمایند. آمار ها نشان میدهد که مردم برای خواندن متن هایی که شامل تصاویر هستند ،

ادامه
طراحی سایت رستوران

طراحی سایت رستوران ها

امروزه ، برای یک کسب و کار این بسیار غیر عادی می باشد که در فضای آنلاین حضور نداشته باشد . با پیشرفت علم ارتباطات و تکنولوژی تلفن های همراه ، بیشتر مردم از اینترنت به عنوان یک منبع اطلاعاتی استفاده می کنند. بهره بردن کسب و کار ها از این ویژگی می تواند باعث شود که تعداد بی شماری از مردم با آنها آشنا شوند.

ادامه
محتوای همیشه سبز

محتوای همیشه سبز چیست؟

تولید محتوای همیشه سبز یکی از با ارزش ترین دارایی های یک وب سایت به شمار می آید. عدم توجه به تولید محتوای تازه و غنی چیزی جز اتلاف وقت، صرف هزینه و از دست فرصت ها نیست.

ادامه
دیجیتال مارکتینگ

آشنایی با عناصر دیجیتال مارکتینگ

اگر شما یک بازاریاب اینترنتی یا دیجیتال مارکتر باشید، مطمئنا با اصطلاحات این حوزه آشنایی دارید. اما هدف این مقاله این است که به افرادی که به نحوی با دیجیتال مارکتینگ سر و کار دارند را با اصطلاحات رایج در این حوزه آشنا کند. این افراد می توانند صاحبان کسب و کار هایی باشند که می خواهند وارد حوزه تجارت الکترونیک شوند و با اصطلاحات دیجیتال مارکتینگ آشنا نیستند.

ادامه
عناصر طراحی سایت حرفه ای

عناصر طراحی سایت حرفه ای – لازم است در طراحی سایت به چه مواردی دقت کنید؟

یک سازمان بدون وب سایت با مشکلات تجاری زیادی روبرو خواهد شد. چرا که مشتریان و مخاطبان آن ها پیش از خرید ،نیاز به تحقیق و بررسی بر روی خدمات سازمان دارند. اگر شما در اینترنت حضور نداشته باشید ، فروش بالقوه خود را به رقبا از دست خواهید داد. البته تنها حضور در اینترنت نمیتواند تضمین کننده برد در رقابت با رقبا باشد. یک حضور ضعیف و غیر حرفه ای نیز ، سبب واگذاری میدان به رقبا خواهد شد. برای حضور پر رنگ در فضای مجازی لازم به یک طراحی سایت حرفه ای خواهید داشت.

ادامه

چرا موفقیت کمپین سئو وب سایت ، بیشتر در مورد نرخ تبدیل سایت است ؟

بهبود سئو سایت امروزه یکی از راه های بازاریابی است ، اما بنظر شما موفقیت یک کمپین بهبود سئو در رتبه یک گوگل خلاصه می شود؟چگونه می توان موفقیت کمپین سئو را تعیین کرد؟

ادامه
فین تک چیست؟ چالش های استارت آپ های حوزه فین تک

فین تک چیست ؟ چالش های استارت آپ های حوزه فین تک

فین تک در واقع فناوری مالی است به آن معنا که ازفناوری های نوین جهت تسهیل فرآیند های مالی استفاده کنیم. همه افراد بشر از خرد و کلان با مسائل مالی سر و کار دارند فرقی نمی کند، شما به عنوان یک شخص حقیقی یا مالک یک سازمان حقوقی نیازمند سر وسامان دادن به امورمالی خود هستید.

ادامه
اپلیکیشن خدماتی مبتنی بر مکان چیست؟

معرفی انواع اپلیکیشن های خدماتی مبتنی بر مکان

هر کسب و کاری که خدماتی را به مشتریان ارائه می دهد و می تواند خدمات خود را بر مبنای مکان ارائه دهد می تواند از اپلیکیشن خدماتی مبتنی بر مکان استفاده کرده و به سهولت بهره برداری مشتری کمک کند.

ادامه
طراحی سایت یا طراحی اپ موبایل

اپلیکیشن موبایل یا وب سایت ؟ کدام یک برای کسب و کار شما موثر تر خواهد بود؟

 یکی از سوالاتی است که به کرات از صاحبان کسب و کار ها یا صاحبان ایده شنیده می شود، این است که آیا برای طراحی اپ موبایل لازم به طراحی سایت است؟

ادامه
طراحی اپلیکیشن هیبرید

اپلیکیشن هیبرید چیست؟ توسعه اپلیکیشن هیبرید چگونه است؟

با پیشرفته تر شدن تکنولوژی و گسترش تکنولوژی هی مختلف ،امروزه همه ی تولید کنند گان اپلیکیشن قصد دارند تا محصولات جدیدی عرضه کنند، که بتواند نیاز های روز را برطرف ساخته و رضایت مندی مشتری را به دست بیاورد، با طراحی و فراگیر شدن استفاده از تکنولوژی HTML5 اپلیکیشن هیبرید به بازار عرضه شد

ادامه
راه اندازی سرویس تاکسی آنلاین مشابه اسنپ

راه اندازی سرویس تاکسی آنلاین مشابه اسنپ

(اوبر سازی) اصطلاحی است که برای شرکت هایی که از مدل کسب و کار آن ایده گرفته اند به کار می رود. اوبر در حال حاضر در 58 کشور دنیا فعالیت می کند و ارزش آن بیش از 50 میلیارد دلار می رسد رقم وسوسه انگیزی که خیلی ها را به فکر پولدار شدن از این طریق می اندازد.

ادامه
نان فروشی آنلاین

طراحی وب سایت نان فروشی آنلاین

یکی از رویاهای کودکی بسیاری از بچه های دهه شصتی غول چراغ جادویی بود که به جای آن ها در صف نان بایستد و نان داغ و تازه را به خانه بیاورد. اگرچه این روزها کمتر نوجوانی نان آور خانه است و اغلب خود پدر و مادر ها برای منزل نان تهیه می کنند در نتیجه باز هم این ما هستیم

ادامه
راه اندازی استارت آپ

استارت آپ چیست؟ چه زمانی باید اقدام به راه اندازی استارت آپ کرد؟

راه اندازی استارت آپ غالبا بر اساس یک نیاز برآورده نشده بازار صورت می گیرد و این شرکت ها به شکل چشم گیری رشد می یابند. ریسک پذیری این مجموعه ها معمولا بالاست .

ادامه
اهمیت سیستم لاگین در طراحی سایت و وفادارسازی مشتریان

اهمیت سیستم لاگین در طراحی سایت و وفادارسازی مشتریان

در مقالات پیش از این به کرات درباره اهمیتی که طراحی سایت بر روی وفادارسازی مشتری و در نهایت افزایش سود سازمان می گذارد صحبت کرده ایم. اما آیا هر سایتی می تواند در افزایش سود سازمان موثر باشد؟ یکی از فاکتور هایی که در طراحی سایت حرفه ای باید در نظر گرفته شود

ادامه
فروشگاه های اینترنتی

مزایای خرید اینترنتی از فروشگاه های اینترنتی

در طی سال های گذشته گسترش اینترنت باعث ایجاد تغییرات چشمگیری در شیوه زندگی مردم شده است. کسب و کار های اینترنتی ، وب سایت های تجاری ، فروشگاه های اینترنتی با ایجاد بستر هایی جدید تغییرات فاحشی در زمینه تجارت ایجاد کرده اند.

ادامه
با انواع طراحی اپ موبایل آشنا شوید

انواع طراحی اپ موبایل کدام است و چه روشی برای کسب و کار شما مناسب است

برای انتخاب یک روش برای طراحی اپ موبایل ابتدا باید با انواع طراحی اپ موبایل و ویژگی های هر کدام به خوبی آشنا باشید
اپلیکیشن هیبرید ، طراحی اپلیکیشن نیتیو

ادامه
چرا طراحی موبایل اپلیکیشن برای کسب و کار شما الزامی است؟

چرا طراحی موبایل اپلیکیشن برای کسب و کار شما الزامی است؟

موبایل اپلیکیشن ها امروزه نقش به سزایی در پیشرفت کسب و کار ها دارند. آنها تبدیل به یک کلید اصلی برای تبلیغات و نقطه قوت کسب و کارها شده اند و این حتی شامل کسب و کار های کوچک نیز می شود.

ادامه
اینترنت اشیا

اینترنت اشیا چیست و چه نقشی در زندگی آینده ما خواهد داشت؟

اینترنت اشیا یک مفهوم بسیار هیجان انگیز است که تقریبا همه چیز را می تواند شامل شود و به این مفهوم است که انسان قادر است بسیاری چیزهای  اطراف خود را به اینترنت متصل کند.

ادامه
ای فریم چیست و چه تاثیری بر روی سئو دارد؟

ای فریم چیست و چه تاثیری بر سئو دارد؟

برای افزایش ترافیک سایت روش های متخلفی وجود دارد برخی بر این باورند که ای فریم می تواند به ترافیک سایت کمک کند و در نهایت به افزایش رتبه در موتورهای جستجو بیانجامد در اینجا به بررسی این فرآیند می پردازیم و صحت آن را بررسی می کنیم.

ادامه

طراحی صفحه فرود – اینفوگرافیک

اصطلاح صفحه فرود یا landing page زمانی شکل گرفت که فضای مجازی به بستری برای تجارت تبدیل شد. کسب و کار هایی که پیش از این صرفا برای معرفی خود وب سایت داشتند

ادامه
آیا اپ موبایل در روند توسعه کسب و کارها مفید اند؟

آیا اپلیکیشن های موبایل در روند توسعه کسب و کارها مفید اند؟

با توجه به وابستگی زندگی روزانه مردم به تلفن هوشمند این بسیار طبیعی و قابل قبول است که افراد نیز به فکر ارائه کسب و کار خودشان از طریق اپ موبایل باشند.

ادامه
طراحی سیستم رزرو آنلاین

طراحی سیستم رزرو آنلاین و هوشمند سازی کسب و کارها

طراحی سیستم رزرو آنلاین در سال های اخیر روز به روز جایگاه ویژه ای در بین جامعه پیدا می کند. با توجه به همه گیر شدن اینترنت در سطوح مختلف زندگی مردم و پیشرفت فناوری های جدید باعث شده تا مشاغل مختلف از این فرصت استفاده کرده و سعی به ارائه  خدمات خود در کمترین زمان ممکن به مشتریان خود باشند.

ادامه
طراحی سایت داینامیک

طراحی سایت داینامیک چیست؟

همانطور که از اسم آن می توان برداشت کرد، در طراحی سایت داینامیک یا پویا تاکید بر روی پویایی سایت است. مهمترین ویژگی یک سایت داینامیک ، داشتن یک پنل مدیریتی می باشد. ایجاد صفحات وب و بارگذاری محتوا در آن نیازمند

ادامه
طراحی سایت استاتیک

طراحی سایت استاتیک یا ایستا

اگر به تازگی قصد طراحی سایت را کرده باشید مطمئنن با اسم انواع  طراحی سایت آشنا شده اید. حتی شاید تنوع طراحی سایت شما را گیج کرده باشد و نتوانسته باشید بدرستی انتخاب کنید.اما بهترین کار برای یک تصمیم گیری درست این است که دانش خود را در هر کدام از این نوع طراحی سایت افزایش دهید. در ادامه

ادامه
ابزارهای راه اندازی فروشگاه آنلاین

ابزارهای راه اندازی فروشگاه آنلاین

ابزارهای راه اندازی فروشگاه آنلاین امروزه به کمک کسب و کارهای فراوانی آمده تا بتوانند تجارت خود را در سطح وسیعی از تجارت الکترونیک معرفی کنند. با توجه به پیشرفت دنیای مجازی و کسب و کارهای آنلاین، الزام راه اندازی فروشگاه آنلاین جهت معرفی و فروش محصولات و خدمات هر روز بیشتر احساس می شود،

ادامه
شکست باشگاه مشتریان

۱۰ علت شکست باشگاه مشتریان و راه های مقابله با آن

یکی از مهمترین کلیدهای موفقیت یک برند باشگاه مشتریان کارآمد است. بسیاری از مدیران به این حقیقت پی برده اندو از این رو در پی ایجاد باشگاه مشتریان هستند.

ادامه
طراحی فروشگاه اینترنتی مشابه دیجی کالا

طراحی فروشگاه اینترنتی مشابه دیجی کالا

پس از موفقیت چشم گیر دیجی کالا تب طراحی فروشگاه اینترنتی مشابه دیجی کالا در بین جوانان متخصص و اهل ذوق بسیار داغ شد و فروشگاه های اینترنتی متعددی راه اندازی شدند که

ادامه
معرفی مهمترین نکات در طراحی سایت خبری

معرفی مهمترین نکات در طراحی سایت خبری

قالب طراحی سایت خبری بستگی مستقیمی به سیاست های مدیران سایت و بودجه اختصاص داده شده از سوی ایشان برای طراحی سایت دارد.
درصورت فراهم بودن

ادامه
طراحی سایت ارزان

استفاده از طراحی سایت ارزان چه مزایا و معایبی دارد؟

طراحی سایت ارزان از واژه های پرطرفدار موتورهای جستجو است. به نظر می رسد بسیاری از افراد وشرکت ها در موتور های جستجو به دنبال طراحی سایتی هستند که قیمت پایینی داشته باشد و به سرعت آماده شود.

ادامه
طراحی سایت ریسپانسیو

طراحی سایت ریسپانسیو

سایت ریسپانسیو یکی از موضوعات مهم در طراحی سایت به حساب می آید و در سال های اخیر مورد توجه بسیاری از صاحبان کسب و کارها قرار گرفته است.

ادامه

اهمیت سئو برای وب سایت _ چرا وب سایت شما به سئو نیاز دارد؟

تا به حال از اهمیت طراحی سایت برای کسب و کار ها به کرات صحبت کرده ایم. اما در این مقاله سعی بر این است تا بر اهمیت سئو برای وب سایت ها اشاره شود.

ادامه
مراحل طراحی سایت

با مراحل طراحی سایت آشنا شوید

هدف از طراحی سایت بسیار مهم است، اگر در حال انتخاب متخصص برای انتخاب وب سایت تان هستید اشخاصی را انتخاب کنید که در زمینه کاری شما پیشتر سایت طراحی کرده باشند و هدف از طراحی سایت شما را به دقت بررسی کرده و ضمن مشاوره با شما هدف را به درستی درک کرده باشند.

ادامه
طراحی سایت هتل

طراحی سایت هتل حرفه ای چه ویژگی هایی دارد؟

شاید برای شما سوال پیش آمده باشد که با وجود آژانس های مسافرتی که نقش واسط را برای جذب مشتریان انجام می دهند، چه نیازی به طراحی سایت هتل ها می باشد ؟ در ادامه همراه ما باشید تا با دلایل و مزایای طراحی سایت هتل آشنا شوید:

ادامه
مراحل طراحی فروشگاه آنلاین

مراحل طراحی فروشگاه آنلاین چگونه است؟

گام های طراحی فروشگاه آنلاین کدام است؟
فروش اینترنتی یکی از راه های نوین کسب درآمد است که از طریق طراحی فروشگاه آنلاین امکان پذیر است. تقریبا همه چیز را می توان از طریق آنلاین به فروش رساند اما این کار نیازمند بکارگیری تخصص و تبحر متخصصین فنی در کنار مهارت بازاریابان حرفه ای در فضای وب است. در طراحی فروشگاه آنلاین چند گام اساسی باید طی شود تا یک فروشگاه موفق آنلاین داشته باشیم.

ادامه
راه اندازی کسب و کار اینترنتی

چرا لازم است برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی از بستر معتبری استفاده نمایید؟

یکی از مهمترین تاثیراتی که فضای مجازی بر روی زندگی بشر گذاشته است این است که بر روی شیوه های کسب در آمد تاثیر گذاشته است. پیش از این مردم تنها در صورتی می توانستند درآمد کسب کنند که محصولی فیزیکی برای عرضه داشتند. اما امروزه گسترده بودن فضای مجازی و دسترسی مردم به اینترنت باعث راه اندازی کسب و کار اینترنتی در طیف وسیعی شده است.

ادامه
سیستم سفارش اینترنتی غذا

همه چیز در باره سیستم سفارش اینترنتی غذا (بخش دوم)

موفقیت استارت آپ هایی که در زمینه سیستم سفارش آنلاین غذا فعالیت می کنند باعث شده است که افراد زیادی تمایل داشته باشند که در این حوزه سرمایه گذاری کنند. اما باید توجه داشت که بازار

ادامه
همه چیز در باره سیستم سفارش آنلاین غذا (بخش اول)

همه چیز در باره سیستم سفارش آنلاین غذا (بخش اول)

همانطور که در نظر اول قابل درک است سیستم سفارش غذای آنلاین سبب صرفه جویی در وقت و انرژی مشتری می شود. از دیگر سوی دریافت سفارش غذای اینترنتی برای صاحبان مشاغل به ویژه فعالین عرصه غذا و فست فود بسیار جذاب خواهد بود و می تواند بازار جدیدی از مشتریان را به سوی آن ها رهنمون شود.

ادامه
فواید مدیریت ارتباط با مشتریان برای برند ها

فواید مدیریت ارتباط با مشتریان برای برند ها

ارتباط با مشتری برای برندها موضوع مهمی است که متاسفانه هنوز تعدادی از صاحبان کسب وکارها آن را جدی نگرفتند. سوالی که در این رابطه اینجا مطرح است اینکه بدون ارتباط با مشتری چگونه می شود نسبت به آنها شناخت درستی پیدا کرد؟ اگر توقع دارید

ادامه
مجوز فروشگاه اینترنتی

مجوز فروشگاه اینترنتی _ چگونه برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی مجوز دریافت کنیم؟

با افزایش تعداد فروشگاه های اینترنتی و برای تحت کنترل بودن وحفظ امنیت اطلاعات کاربران نماد اعتماد الکترونیک برای به رسمیت شناختن یک فروشگاه اینترنتی الزامی

ادامه
توسعه اپلیکیشن موبایل اختصاصی

مزایای طراحی اپلیکیشن موبایل اختصاصی برای کسب و کار ها

تلفن های هوشمند راه کسب در آمد و ارتباط با مشتریان و کاربران را به طور کلی تغییر داده اند. امروزه در شرکت های توسعه نرم افزار موبایل، تعداد زیادی اپلیکیشن موبایل با هدف امنیت اطلاعات موبایل ها ، طراحی اپلیکیشن درخواست تاکسی ، اپلیکیشن فروشگاه اینترنتی و بسیاری موارد دیگر طراحی می شود که تلفن های هوشمند را به یک دستیار همه کاره تبدیل کرده است.

ادامه
اهمیت طراحی سایت سازمانی برای شرکت ها و سازمان ها

اهمیت طراحی سایت سازمانی برای شرکت ها و سازمان ها

چرا سازمان ها برای حفظ بازار نیاز به سایت سازمانی دارند؟
در عصر حاضر هر مجموعه اقتصادی که فعالیت خود را به فضای اینترنت نیاورد محکوم به نابودی است. این حقیقتی است که سنتی ترین مدیران در سراسر جهان سال هاست به آن رسیده اند و بسیاری مدیران ایرانی هم درسال های اخیر اهمیت آن را درک کرده اند.

ادامه
طراحی سایت با قالب آماده یا طراحی قالب اختصاصی ؟

طراحی سایت با قالب آماده یا طراحی قالب اختصاصی ؟

طراحی سایت با قالب آماده بحث مهمی است و برای بسیاری از صاحبان کسب و کار باعث نگرانی هایی شده است. امروزه تعداد بیشماری از صاحبان کسب و کار به این باور رسیده اند که سایت برای داشتن حضوری  پررنگ در دنیای پررقابت تجارت الکترونیک الزامی است.

ادامه
فروش اینترنتی چیست

فروش اینترنتی چیست؟ چرا کسب و کارها باید از آن بهره برند؟

روش اینترنتی امروزه به یکی از دغدغه‌های اصلی صاحبان مشاغل تبدیل‌شده است. همه کسب‌وکارها تمام تلاش خود را در راستای فروش بیشتر محصولات و خدمات خود به کار می‌گیرند. صاحبان مشاغل مختلف تا چندی پیش گوش‌به‌زنگ اخبار و اطلاعات حوزه کسب‌وکار خود بودند و کاملاً رقبای خود و بازار را رصد می‌کردند

ادامه
نقش سیستم مدیریت ارتباط با مشتری در رونق کسب و کار

نقش سیستم مدیریت ارتباط با مشتری در رونق کسب و کار

اگر در تجارت مفهوم بازار و مشتری را یکی در نظر بگیریم، رگ حیاتی هر سازمانی مشتریان آن هستند.ارتباط با مشتری برای حفظ حرفه امری ضروری تلقی می شود. شاید بتوان گفت تا چند سال گذشته حفظ و رضایت یک مشتری منوط به ارائه کالا و خدمات مناسب بود اما در دنیای پر رقابت کنونی برای حفظ بازار می بایست چیزی بیش از نیاز مشتری به او بدهیم تا بتوانیم او را حفظ کنیم.  وفادارسازی مشتریان فرآیند بسیار پیچیده است که به خرید های بیشتر وافزایش سود سازمان منجر می شود.

ادامه
باشگاه مشتریان برندها و اهمیت آن

باشگاه مشتریان برندها و اهمیت آن برندینگ

باشگاه مشتریان برندها ابزاری قوی در راستای حضور پررنگ، بدون محدودیت زمانی و مکانی در دنیای پررقابت امروز است. با توجه به پیشرفت دهه‌های اخیر در علم و فناوری و تأثیر آن روی کسب‌وکارها زمینه پیشرفت و موفقیت را برای همه هموار کرده است.

ادامه
انتشار اپ موبایل

فرصت‌ها و چالش های انتشار اپ موبایل در مارکت ها

رقابت نفس‌گیر اپل و سامسونگ در بازار جهانی سبب شده حساسیت ویژه ای بر روی انتشار اپ موبایل در استور های خود داشته باشند. حقیقت این است که شما طرفدار هر کدام از این دو غول دنیای فناوری باشید در اصل موضوع هیچ تفاوتی نمی‌کند انتشار اپ موبایل در مارکت ها بسیار سخت و پیچیده است

ادامه
راه اندازی کسب‌ و کار آنلاین

برای راه اندازی کسب‌ و کار آنلاین چه تدابیری باید اندیشید؟

ممکن است که شما هم مانند صاحبان آمازون و اوبر ( Uber ) ایده ای داشته باشید که در صورت عملیاتی شدن بتواند به شما کمک کند که یک شبه راه صد ساله را طی کنید. اما پیش از هرگونه اقدامی

ادامه
راه اندازی فروشگاه اینترنتی

فروشگاه اینترنتی _ راه‌اندازی فروشگاه اینترنتی

فروشگاه اینترنتی این روزها توانسته بازار روز دنیا را در دست بگیرد. با رونق گرفتن دنیای اینترنتی صاحبان کسب‌ و کار دست روی دست نگذاشتند٬ بلکه از این موقعیت جهت گسترش تجارت خود دست‌به‌کار شدند.

ادامه
طراحی سایت برندها چه مزیت هایی دارد؟

طراحی سایت برندها چه مزیت هایی می تواند داشته باشد؟

طراحی سایت برندها به موضوع مهمی در حوزه کسب و کارها تبدیل شده است. امروه همه شاهد گذر از دنیای کسب و کارهای  سنتی به سوی کسب و کارهای الکترونیکی هستیم و سرعتی که در پیشرفت تکنولوژی و فناوری اطلاعات وجود دارد، تاثیر بسزایی روی این موضوع داشته است.

ادامه
تجارت اینترنتی ، شروع یک تجارت پر سود

تجارت اینترنتی ، شروع یک تجارت پر سود

تجارت اینترنتی به‌راستی که این روزها توانسته بازار کسب‌وکار را در دست بگیرد. دنیای تکنولوژی دست ما را برای کسب درآمد باز گذاشته است. برای رسیدن به قله در این راه باید به طراحی سایت و مشاوره خوب متکی بود تا تجارت آنلاین راه‌اندازی کرد

ادامه
کسب و کار اینترنتی ، کسب و کار پر سود

کسب و کار اینترنتی ، کسب و کار پر سود

کسب و کار اینترنتی در دنیای پیشرفته‌ی امروز جایگاه ویژه‌ای دارد و با راه اندازی کسب و کار اینترنتی در هر جا و مکانی به‌راحتی می‌توان درآمدزایی کرد.

ادامه
سیستم اتوماسیون اداری

سیستم اتوماسیون اداری از چه رو حائز اهمیت است؟

ممکن است شما تا به حال اهمیت اتوماسیون را در زندگی روزمره خودتان درک نکرده باشید. اما شما در طول روز و انجام کارهای روزانه بسیار با اتوماسیون برخورد می کند. زمانی که در پارکینگ را با فشردن دکمه ای باز می کنید، زمانی که ساعت کوک می کنید و خیلی کارهای روزمره دیگر، اتوماسیون کارهای شما را آسانتر می کند.

ادامه
نقشه سایت XML

نقشه سایت XML چیست و چه ارتباطی با سئو دارد

بیشتر افراد زمانی که صحبت از نقشه سایت به میان می آید، به نقشه سایتی که پیش از این در طراحی وب سایت های دولتی و سازمانی طراحی می شد و لیستی از صفحات وب سایت را نمایش می داد را به خاطر می آورند. البته هنوز هم از این نوع نقشه ها برای سایت ها طراحی می شود.

ادامه
مراحل تبدیل یک ایده به موبایل اپلیکیشن

راهنمای تبدیل یک ایده به موبایل اپلیکیشن – قسمت دوم

در قسمت اول مقاله شما با قدم های ابتدایی تبدیل یک ایده به موبایل اپلیکیشن آشنا شدید. حال که مستندات جمع آوری شده اند، میتوان وارد مراحل طراحی شد ...

ادامه
مراحل تبدیل یک ایده به اپلیکیشن موبایل

راهنمای تبدیل یک ایده به اپلیکیشن موبایل – قسمت اول

داشتن یک ایده خوب تنها نقطه شروع برای هر پروژه ای می باشد. برای طراحی یک اپ موبایل لازم است مستندات و طراحی های اولیه انجام شود که در ادامه با آنها آشنا می شوید:

ادامه
مزیت سیستم ارتباط با مشتری

سیستم ارتباط با مشتریان – مزیت مدیریت ارتباط با مشتری(قسمت دوم)

در قسمت اول مقاله مزیت سیستم ارتباط با مشتری از اهمیتی که این سیستم برای کسب و کار ها دارد خواندیم. همچنین بر این تاکید شد که تمامی کسب و کار ها بدون توجه به کوچک یا بزرگ بودن آنها

ادامه
مزیت سیستم ارتباط با مشتری

سیستم ارتباط با مشتری _ مزیت مدیریت ارتباط با مشتری برای کسب و کارها

اگر شما از آن دسته از مدیران هستید که باور دارند سیستم مدیریت ارتباط با مشتری برای کسب و کارهای بزرگ است با ما همراه باشید تا با مزایایی که سیستم ارتباط با مشتری برای انواع کسب و کارها دارد آشنا شوید:

ادامه
طراحی سایت حرفه ای

چرا به طراحی سایت حرفه ای نیاز دارید؟

بسیاری از افراد زمانیکه صحبت از طراحی سایت به میان آید، فقط ظاهر سایت بنظرشان می آید، اما در پشت یک ظاهر زیبا و کاربرپسند موارد دیگری وجود دارد که نیاز است به آن توجه شود.

ادامه
چرا کمپین سئو سایت شما شکست می خورد؟

سئو سایت – چرا کمپین سئو سایت شما شکست می خورد؟

اگر تا به امروز با وجود داشتن کمپین سئو سایت ، بازخوردی دریافت نکرده اید، ما به شما مواردی که باعث می شود کمپین های سئو سایت با شکست رو به رو شوند را معرفی می کنیم، و پس از آن به راهکار های برای بهبود سئو سایت شما اشاراتی خواهیم کرد.

ادامه
اصول طراحی اپلیکیشن

طراحی اپلیکیشن – اصول طراحی اپلیکیشن کاربر پسند

برای طراحی یک رابط کاربری خوب که کاربران به راحتی با آن ارتباط برقرار کنند، بسیار مهم می باشد که در مورد اصول اولیه طراحی بدانید. اصول طراحی ، دستورالعمل ها و قوانین متنوعی هستند که طراحان می بایستی به منظور بهبود کیفیت طراحی رابط کاربر، آن ها را رعایت کنند.

ادامه
برنامه وفادارسازی

اهمیت رتبه بندی مشتریان در برنامه­ وفادارسازی

پیش از این مقالاتی از پژوهش های پروفسور نونز در خصوص برنامه­ وفادارسازی مشتریان ، راه حل هایی برای بهبود برنامه وفادارسازی منتشر شده بود. در ادامه نونز

ادامه
برنامه وفادارسازی مشتریان

چگونه برنامه وفادارسازی مشتری را بهبود دهیم؟

در مقاله ای که پیش از این منتشر شد، "چگونه نرخ مشارکت برنامه وفادارسازی مشتری سازمان خود را افزایش دهید؟" بر روی وفادارسازی مشتری یک کارواش توسط پرفسورجوزف نونز و خاویر درز تحقیقی صورت گرفت. نتایج بدست آمده از این تحقیق دارای اطلاعات سودمندی بود.( تأثیر ایجاد حس پیشرفت در مشتری ) ولی چگونه باید از این اطلاعات به شکل عملی استفاده کنیم؟ایجاد یک برنامه وفادارسازی مشتری موفق به طور عمده به سه مرحله مهم تقسیم می­شود:

ادامه
افزایش نرخ مشارکت برنامه وفادارسازی مشتری

چگونه نرخ مشارکت برنامه وفادارسازی مشتری سازمان خود را افزایش دهید؟

محققان زیادی در زمینه افزایش مشارکت طرح وفادارسازی مشتری تحقیقات انجام داده اند. اما در این مقاله میخواهیم نتایج تحقیقات پروفسور جوزف نونز و خاویر درز در خصوص برنامه های وفادارسازی مشتریان با عنوان "تأثیر ایجاد حس پیشرفت در مشتری" را با شما در میان بگذاریم.

ادامه
برنامه وفادارسازی مشتری

۴ نکته در خصوص ساختار و نحوه اجرای برنامه وفادار سازی مشتری

کسب و کار ها در راستای برانگیختن حس وفادارسازی مشتریان و کسب رضایت مشتریان، با توجه به سناریو مشخص شده ای به مشتریان خود پاداش می دهند.در ادامه به 4 نکته در خصوص ساختار و نحوه اجرای برنامه وفادار سازی مشتری اشاره می شود که رعایت آن ها باعث می شود برنامه وفادارسازی به صورت بهینه ای اجرا شود.

ادامه
برنامه وفادارسازی مشتریان

 برنامه وفادارسازی مشتریان چیست و شامل چه نوع پاداشی می باشد؟

برنامه وفادارسازی مشتریان یک طرح تشویقی برای مشتریان است. در طی این طرح با ارائه پاداش به مشتریان دائمی که میزان خرید آنها زیاد است، مشتریانی که فقط یک بار خرید کرده اند را برای بازگشت دوباره تشویق می کند.

ادامه
کمپین تبلیغاتی موبایل

۴ کمپین تبلیغاتی موبایل که بازدهی دارند

در صورتی که مخاطبان خود را برای بازاریابی شناسایی نموده اید، انتخاب یک کمپین تبلیغاتی برای شروع بازاریابی

ادامه
کمپین بازاریابی موبایل

پیش از شروع کمپین بازاریابی موبایل چه اقداماتی لازم به اجرا می باشد؟

میزان تعامل افراد با موبایل ها بسیار قابل تامل است به همین دلیل کمپین بازاریابی موبایل یک راه مناسب برای بازاریابی می باشد اما اقدامات اولیه راه اندازی این

ادامه
بازاریابی موتور جستجو یا بهینه سازی سایت

بازاریابی موتور جستجو یا بهینه سازی سایت؟

SEO ( بهینه سازی سایت برای موتور های جستجو) و SEM (بازاریابی موتور جستجو) چه تفاوت هایی با یکدیگر دارند؟ بسیار دیده شده است که افراد به اشتباه برداشت یکسانی از این دو دارند.

ادامه
صفحه فرود کارآمد

صفحه فرود کارآمد _ ۴ نکته برای طراحی صفحه فرود کارآمد

یک صفحه فرود یک صفحه وب است که به طور اختصاصی با هدف معرفی یا فروش خدمات یا محصول طراحی می شود و به عنوان نقطه ورود به وب سایت نیز عمل می کند.

ادامه
چگونه اهداف باز طراحی سایت را شناسایی کنیم؟

باز طراحی سایت – چگونه اهداف باز طراحی سایت را شناسایی کنیم

در بیشتر مواقع، زمانی که یک سازمان تصمیم بر باز طراحی سایت می گیرد که سایت از نظر ظاهری مطابق trend های روز نمی باشد.

ادامه
بهینه سازی سایت برای موبایل

بهینه سازی سایت برای موبایل – عوامل موثر بر بهینه سازی سایت برای جستجو موبایل

بهینه سازی سایت برای موتور های جستجو از آنجایی مورد توجه است که در استراتژی جدید گوگل mobile-first index مطرح می باشد.
یعنی نسخه موبایل سایت برای رتبه بندی

ادامه
باشگاه مشتریان و وفادارسازی مشتریان

باشگاه مشتریان و ارتباط آن با وفادارسازی مشتریان

مشتریان از جمله ارکان اصلی یک کسب و کار می باشند که وجود شان بقای یک کسب و کار را تضمین می کند. صاحبان کسب و کارهایی که از میزان اهمیت مشتریان آگاه هستند، همواره در تلاش هستند که رضایت مشتریان را کسب نمایند.

ادامه
طراحی صفحه فرود

طراحی صفحه فرود با هدف افزایش نرخ تبدیل

ساخت و طراحی صفحه فرود (landing page) که بتواند با مخاطب ارتباط بر قرار کند، چیزی بیشتر از کد های html و css می باشد.یک صفحه فرود، یک صفحه مستقل است که به منظور خاصی برای وب سایت شما طراحی شده است و هدف از طراحی صفحه، ترغیب مخاطب به انجام عمل خاصی بوده است.

ادامه
بهینه سازی navigation سایت

navigation سایت _ چگونه navigation سایت را بهینه سازی کنید

Navigation سایت در واقع پروسه ای است که در طی آن کاربر به صفحه و یا اطلاعات درخواستی دسترسی پیدا می کند. این پروسه شامل، کلیک های کاربر بر روی منو ها و لینک ها می باشد.

ادامه
چرا سایت شما به یک وبلاگ نیاز دارد؟

چرا سایت شما به یک وبلاگ نیاز دارد؟

اگر شما به تازگی قصد طراحی سایت برای کسب و کار خود را دارید، احتمالا باید درگیر این باشید که " آیا سایت شما به یک وبلاگ نیاز دارد؟ ". این سوالی است که ممکن است برای بسیاری از صاحبان کسب و کار ها پیش آمده باشد،

ادامه
محتوای بصری

محتوای بصری _ انواع محتوای بصری و قدرت آن در انتقال پیام

بازاریابی محتوا همیشه جزیی از کمپین های تبلیغاتی بوده است. اما تاثیراتی که انواع محتوای بصری بر روی کمپین ها دارد، می تواند چندین برابر محتوای متن باشد.در ادامه با انواع محتوای بصری آشنا شوید:

ادامه
6 راه برای نوشتن محتوا قابل توجه و معتبر

۶ راه برای نوشتن محتوا قابل توجه و معتبر

از بزرگترین چالش هایی که بلاگر ها و بازاریابان محتوا با آن رو به رو هستند، نوشتن محتوا قابل توجه و معتبر است.
یکی از مسائلی که بازاریابی محتوا را چالش برانگیزتر می کند این است که تولید محتوا، فقط به یکبار خلاصه نمی شود و شماا باید بتوانید به طور مرتب محتوای قابل توجه و استاندارد تولید کنید.

ادامه
باز طراحی وب سایت

باز طراحی وب سایت _ آیا وقت باز طراحی وب سایت شما فرا رسیده است؟

تجارت همیشه بر پایه روابط استوار بوده است از این رو ایجاد یک تجربه حضور خوب در برخورد با مشتری می تواند بسیار مهم باشد.پس این مهم است که هر چند وقت یکبار بررسی کنید که آیا کاربران شما شروع به دوری کردن از وب سایت شما کرده اند یا نه؟ در ادامه به 10 نکته که نشان می دهد وب سایت شما به باز طراحی نیاز دارد اشاره میکنیم.

ادامه
کاربر پسند بودن وب سایت

کاربر پسند بودن وب سایت – ۵ نکته اولیه و ضروری!

یک وب سایت کاربر پسند را به طور کلی می توان از 5 جنبه متفاوت بررسی کرد. دسترسی آسان، راندمان، به یاد سپاری، خطاها، رضایت و خوشنودی کاربر.

ادامه
موبایل فرندلی

وب سایت موبایل فرندلی چه تفاوتی با طراحی واکنش گرا دارد؟

موبایل فرندلی بودن یکی از مسائلی است که بعد از افزایش کاربران تلفن های هوشمند که به اینترنت دسترسی دارند مطرح شد.
اما الزاما وب سایتی که در آن مطالب به شکل صحیحی در دستگاه هایی با صفحه نمایش کوچکتر نمایش داده شود (موبایل فرندلی باشد) واکنش گرا است؟

ادامه
چه عواملی بر سئو موثر اند؟

چه عواملی بر بهینه سازی وب سایت (سئو یا SEO ) موثر اند؟

چه عواملی بر روی سئو موثر می باشد؟میتوان از فاکتورهایی که موتور های جستجو برای رتبه بندی صفحات در لیست جستجو بررسی میکنند یک نتیجه گیری کرد.موتور های جست جو برای نمایش فهرست جستجو، بدون توجه به مدت زمان فعالیت اولویت را به وب سایت هایی می دهند مورد پسند مخاطبان بوده اند!

ادامه

بهینه سازی وب سایت چیست ؟ – آشنایی با مفهوم سئو

بهینه سازی موتورهای جستجو یا سئو، فارسی شده عبارت "search engine optimization" میباشد. بهینه سازی وب سایت شامل کلیه اقداماتی که در جهت بهبود رتبه یک سایت یا یک صفحه در موتورهای جستجو انجام میپذیرد را میی باشد.

ادامه
ایمیل مارکتینگ

 ایمیل مارکتینگ

تمام فعالیت هایی که برای بدست اوردن مشتری جدید و ارتباط با مشتری های قبلی و مشتری های بالقوه با ایمیل صورت میگیرد در حوزه ایمیل مارکتینگ جا داده میشوند.
بسیاری از کسب و کارها برای افزایش ترافیک سایت و درنهایت افزایش نرخ تبدیل، از ایمیل مارکتینگ استفاده میکنند.
در صورتی که نیاز دارید برای کسب و کار خود از ایمیل مارکتینگ استفاده کنید و نمیدانید برای شروع باید چه کاری انجام دهید، با ما در این مقاله همراه باشید.

ادامه
افزایش ترافیک وب سایت

افزایش ترافیک وب سایت – چگونه بازدیدکنندگان را به سمت وب سایت خود جذب کنیم!

به مکررات دیده شده ست که اولین چالشی که کسب و کارهای نو پا با آن روبرو هستند کمبود بازدید کننده و ترافیک وب سایتت است. واضح است زمانی که شما بر روی سایت ترافیکی نداشته باشید، نمیتوانید هیچ تحلیلی بر روی وب سایتتان و بازدیدکنندگانتان داشته باشید. در این صورت تعیین بودجه و روش برای ایجاد یک کمپین تبلیغاتی، برای افزایش بازدیدکننده ریسک بسیار بالایی خواهد داشت.

ادامه
چگونه ابزار آمار گیر به افزایش نرخ تبدیل کمک میکند؟

چگونه ابزار آمار گیر به افزایش نرخ تبدیل کمک میکند؟

در کسب و کارآنلاین و بازاریابی اینترنتی، نرخ تبدیل یا Conversion Rate نشان دهنده درصدی از بازدیدکنندگان وب سایت است که به مشتری یا مشترک محصولات یا خدمات ما تبدیل می شوند.
مثلا درمورد یک فروشگاه آنلاین، با بهینه سازی نرخ تبدیل، درصد افرادی که تمام مراحل ثبت سفارش را با موفقیت طی می کنند و محصول مورد نظر را می خرند به نسبت کل تعداد بازدیدکننده های سایت افزایش می یابد. برای سایتی که انواعی از محتوا را ارائه می دهد ، بهینه سازی نرخ تبدیل باید منجر به افزایش ثبت نام ، اشتراک و یا عضویت بیشتر در خبرنامه سایت شود.

ادامه
باز طراحی وب سایت

باز طراحی وب سایت _ ۶ دلیلی که شما به وب سایت جدید نیازمندید!

بارها در مورد اینکه شما چرا برای کسب و کار خودتان به وب سایت نیازمند هستید و ویژگی های وارد شدن به دنیای تجارت آنلاین صحبت کرده ایم. پس از دوباره پرسیدن این سوال میگذریم. این بار از شما میپرسم که آیا به داشتن یک وب سایت جدیدد برای کسب و کارتان فکر کرده اید؟ در ادامه به 66 دلیلی که ثابت میکند شما به باز طراحی وب سایت احتیاج دارید اشاره میکنیم.

ادامه
دکمه CTA _ تاثیر رنگ ها بر افزایش نرخ تبدیل

دکمه CTA _ تاثیر رنگ ها بر افزایش نرخ تبدیل

از اهمیت رنگ ها میتوان به این آمار اشاره کرد که رنگ یک محصول، 90 درصد بر روی انتخاب شما برای خرید آن محصول تاثیر دارد. یا تبلیغات در مجله هایی با صفحات رنگی 26 درصد بیشتر از مجله های سیاه و سفید بازخورد دارد!

ادامه
5 راه حل برای وفادار سازی مشتری

وفادار سازی مشتری – ۵ راه برای بهبود مشتری مداری

رای اینکه بتوانید مشتریان را در زمانی که اوج کسب و کار شماست همراه خود داشته باشید، باید ارتباطتان را همواره با آنها حفظ نمایید. در صورتی که شما مشتری مدار نباشید و حس نیت و حس قدردانی خود را به مشتریانتان ثابت نکنید، نمیتوانیدد از آنها انتظار همراهی داشته باشید!

ادامه
ابزار آمارگیری وب سایت چیست؟

ابزار آمارگیری وب سایت چیست؟

در کسب و کار آنلاین و تجارت الکترونیک به منظور درک بهتر از وضعیت سایت به ابزار آمارگیری و سرشماری در قلمرو سایت خودمون نیاز داریم تا در نقش مدیر، استراتژیست و یا طراح سایت و یا به طور کلی ارائه دهنده خدمات و کسب و کار آنلاین بتونیم بهه کمک این آمار و آنالیز این داده ها، شناخت درستی از رفتار مشتریان و علایق اونها داشته باشیم و در نهایت با اعمال تغییرات لازم در طراحی سایت و بهینه سازی سایت باعث افزایش بازدید کنندگان و افزایش فروش در سایت خودمون بشیم.

ادامه
بهینه سازی وب سایت برای تلفن های هوشمند

اهمیت بهینه سازی وب سایت برای گوشی های هوشمند

30 درصد کاربران سبد خرید اینترنتی را در صورتی که صفحه برای گوشی های هوشمند بهینه سازی نشده باشد رهاا میکنند. با توجه به اهمیت و تاثیر یک وب سایت بر روی کسب و کار های کوچک، طبیعی است که برای بهینه سازی وب سایت برای تلفن های هوشمند وقت و هزینه صرف شود.

ادامه
شاخص های بازاریابی محتوا

بازاریابی محتوا _ ۱۴ شاخص عملکرد بازاریابی محتوا که باید آنالیز شوند!

در دنیای تجارت الکترونیک، همه جا صحبت از بازاریابی محتوا و اهمیت این نوع بازاریابی است. با توجه به تاکید بر این نوع بازایابی، فعالان این حوزه در تلاش هستند که بتوانند با معیاری، کیفیت و کمیت بازاریابی محتوا را اندازه گیری کنند.به این منظور بیاید بازاریابی محتوا را از نظر اجزای تشکیل دهنده بررسی کنیم.

ادامه
تجارت آنلاین Ecommerce

آنالیز مخاطبان حوزه تجارت آنلاین

هر ساله محققان در زمینه تجارت آنلاین آمار هایی در مورد فعالان و مخاطبان این حوزه ارائه میکنند که تاثیر به سزایی در رشد و پیشرفت تجارت آنلاین دارد.
این آمارها به فعالان در این حوزه کمک میکند تا برای جذب بیشتر مخاطبان و رقابت با دیگر فروشگاه های اینترنتی بتوانند برنامه ریزی دقیق تری انجام دهند.

ادامه
تحلیل رفتار مشتریان

کاربرد ها و مزایای استفاده از نقشه حرارتی برای تحلیل وبسایت

فرض کنید شما به عنوان یکی از فرصت های کاری مثل طراح سایت ، تجزیه و تحلیل کننده آمار بازدید کنندگان سایت یا شخص و شرکتی که برای بهینه سازی سایت و افزایش فروش و تجزیه و تحلیل وضعیت سایت و .. انتخاب شدید  و به یک جلسه با همکارای شرکت یا سازمان یا مشتری دعوت میشید

ادامه

ردیابی بازدید کنندگان یا ویزیتور ترکینگ (visitor tracking) چیست؟

ویزیتور ترکینگ (visitor tracking) یا ردیابی بازدید کنندگان وب سایت ابزاری است که در آن رفتار بازدید کنندگان مورد تجزیه و تحلیل قرار می گیرد.

ادامه
بررسی رد پای بازدید کنندگان سایت با نقشه حرارتی

بررسی رد پای بازدید کنندگان سایت با نقشه حرارتی Heatmap

با پیشرفت تکنولوژی هر روز امکانات و ابزارهای جدیدتری برای خدمت به بشر عرضه میشوند.  در این مقاله با یکی از این ابزارها "نقشه حرارتی یا Heatmap " در حوزه تجارت الکترونیک که آنالیز رفتار بازدیدکنندگان یک وبسایت را ساده تر نموده آشنا میشوید.

ادامه
افزایش نرخ تبدیل

عواملی که بر افزایش نرخ تبدیل اثر میگذارند! قسمت دوم

در واقع نرخ تبدیل نشان دهنده میزان پاسخگویی یک وب سایت به نیازهای کابران است. اقداماتی که برای افزایش نرخ تبدیل صورت میگیرد تاثیر مستقیم در میزان رضایتمندی کاربران دارد.

ادامه
افزایش نرخ تبدیل

عواملی که بر افزایش نرخ تبدیل اثر میگذارند! قسمت اول

بازدیدکنندگان و مخاطبان یک وب سایت را میتوان به دو دسته تقسیم کرد.دسته اول بازدید کنندگانی که بعد از ورود به یک وب سایت بدون هیچ اکشنی آن را ترک میکنند و دسته دوم بازدیدکنندگانی که بعد از ورود اکشنی انجام میدهند. نسبت از آنجا که نرخ تبدیل میزان کاربردی بودن یک سایت را نشان میدهد افزایش نرخ تبدیل حائز اهمیت میباشد.

ادامه
نرخ تبدیل

نرخ تبدیل چیست؟

به زبان ساده در تجارت و بازاریابی اینترنتی نرخ تبدیل یعنی نسبت تعداد بازدیدکننده­هایی که وارد یک وب سایت می شوند و واقعا اقدام به کاری می­کنند به افرادی که وارد می­شوند و هیچ­ کاری انجام نمی دهند.

ادامه

فروشگاه های آنلاین: دلایل شکست فروشگاه های آنلاین چیست؟

شروع تجارت الکترونیکی مثل راه اندازی یک فروشگاه آنلاین می تواند با هزینه مناسب و در زمانی کمم انجام شود اما نزدیک به ۸۰ درصد این تجارت ها با شکست مواجه می شوند. به نظرتان چرا این اتفاق می افتد؟

ادامه
چرا طراحی وب واکنش گرا ؟ وب سایت واکنش گرا چه مزیت هایی دارد ؟

چرا طراحی واکنش گرا ؟ وب سایت واکنش گرا چه مزیت هایی دارد ؟

طراحی وب واکنش گرا فارسی شده کلمه "Responsive web design" میباشد. در طراحی وب واکنش‌گرا سعی بر این ست که محتوای یک وب سایت را در صفحه نمایش هایی با سایزهای متفاوت به بهترین نحوه ممکن نمایش داد.

ادامه
تحلیل رفتار مشتریان

رفتار مشتریان یا customer behavior چیست؟ ارزیابی رفتار مشتریان از چه رو حائز اهمیت است؟

در این بازار رقابتی سخت، اگر بخواهیم موفق و ماندگار باشیم باید نیاز و سلیقه مخاطب را فراتر از فرم های نظر سنجیی قدیمی یا روش های کامنت گذاری در زیر مطالب یا محصولات بشناسیم.

ادامه
چرا مشتریان به خرید آنلاین تمایل دارند؟

خرید آنلاین چه مزایایی دارد که مشتریان را به خود جذب کرده است؟

هر روز تعداد افرادی که از فروشگاه های آنلاین بازدید می کنند و بصورت آنلاین سفارش خود را ثبت می کنند افزایش میابد. اما چه دلایلی میتواند وجود داشته باشد که مردم روش سنتی گشت و گذار در بازارها که خالی از تفریح هم نیست را کنار گذاشته اند؟ در ادامه به برخی از مزایایی که سبب جذب مشتریان به فروشگاه های اینترنتی شده اند و خرید آنلاین شده ست میپردازیم:

ادامه
کسب و کار آنلاین چه مزایایی برای ما در نقش کارفرما یا صاحب کسب و کار دارد!

کسب و کار آنلاین چه مزایایی برای صاحب کسب و کار دارد! (قسمت دوم)

تا همین چند سال پیش تو هر کسب و کاری برای ارائه محصول یا خدمات نیاز به یه مکانی برای ارائه و انجام کارها، استخدام نیروی متخصص برای همکاری و انجام دادن کارها، استخدام نیروی خدمات برای پذیرایی از کارکنان و ارباب رجوع، پیک برای نقلل و انتقال مکاتبات یا فروشنده برای فروش محصولات و... بود .

ادامه
کسب و کار آنلاین چه مزایایی برای ما در نقش کارفرما یا صاحب کسب و کار دارد! (قسمت اول)

کسب و کار آنلاین چه مزایایی برای صاحب کسب و کار دارد! (قسمت اول)

تا همین چند سال پیش تو هر کسب و کاری برای ارائه محصول یا خدمات نیاز به یه مکانی برای ارائه و انجام کارها، استخدام نیروی متخصص برای همکاری و انجام دادن کارها، استخدام نیروی خدمات برای پذیرایی از کارکنان و ارباب رجوع، پیک برای نقلل و انتقال مکاتبات یا فروشنده برای فروش محصولات و... بود .

ادامه
باشگاه مشتریان

باشگاه مشتریان – بهترین برنامه ی پاداش برای مشتریان شما چیست؟

نقطه آغازین این نوع سیستم ها را به سال ۱۹۷۳ میلادی باز گرداند زمانی که تاجران امریکایی به مشتریان خود نشان هایی معینی می دادند که مشتریان با جمع آوریی آنها و ارائه مجدد آنها می توانستند محصول دیگری خریداری کنند.

ادامه
سازمان هوشمند

سازمان هوشمند

آیا خروج یک نفر از سازمان شما باعث از هم پاشیدن سازمان خواهد شد؟
در صورتیکه پاسخ شما مثبت باشد می توان گفت که در سازمان شما روال های کاری نامشخص و نا مرتبط است و اطلاعات در آن به اشتراک گذاشته نشده است در این صورت شما نیاز به سیستمی دارید

ادامه
راه تولید محتوای تازه

راهکارهای تولید محتوای تازه

تولید محتوای تازه و مفید برای وبسایت همیشه از دغدغه های نویسندگان بوده است. در ادامه به چند راهکار برای تولید محتوا می پردازیم.

ادامه
استفاده از رنگ ها در وب سایت

استفاده از رنگ ها در وب سایت

در صورتیکه می خواهید سایتی خیره کننده و پویا داشته باشد بهتر است رنگ ها را به وب سایت خود اضافه کنید .توجه کنید لایه کاربری ، هدف شماره یک شما در طراحی است با انتخاب طیفی از رنگ ها ،وب سایت خود را به درستی طراحی کنید

ادامه

وب سایت هوشمند

شرکت های بسیاری در زمینه طراحی و بهینه سازی وب سایت فعالیت می نمایند ولی ساخت یک وب سایت هوشمند که براساس عملکرد بازدیدکنندگان طراحی شده باشد کمتر در نمونه کارها به چشم می خورد. برای داشتن یک وب سایت هوشمند چه باید کرد؟

ادامه