جلب رضایت مشتریان و احترام به حقوق مشتریان یکی دیگر از اصول داده پردازان راستین میباشد ، با افتخار نظرات اعضاء خانواده داده پردازان راستین را در خصوص خدماتمان منتشر مینماییم .

دیالوگ های کلیشه ای زیادی را از شرکت مشابه شنیده بودم و همگی قول تحول میدادند ، اما داده پردازان راستین از ابتدا متفاوت بود و نهایتا” از نتیجه کار راضی هستم .

 • کامران ملک محمدی
  کامران ملک محمدی
  یدک آوران

با توجه به گسترش و مزایا فروشگاه های اینترنتی، گروه رابوکا با همکاری شرکت داده پردازان راستین فروشگاه اینترنتی رابوکا را افتتاح گردید.
در طول این همکاری شرکت داده پردازان توانست تمامی درخواست های گروه رابوکا را در زمینه فروشگاه اینترنتی به نحوه احسنت برآورده نماید.

 • حسین دباغی
  حسین دباغی
  رابوکا

Dear Sir/Madam I would like to explain that Dadeh Pardazan Rastin Co. is one of the best Company at the IT section. Mr.Mihankhah is founder and CEO of this company with creativity personality. I hope the best trade events will be done for he and his Company. Best Regards. 

 • Dr.Alireza Ahmadian
  Dr.Alireza Ahmadian
  theitdc

احترماَ شرکت طرح و توسعه اتصال یکپارچه، رضایت خود را از خدمات مطلوب شرکت داده پردازان راستین در زمینه طراحی وب سایت اعلام می دارد و از خداوند متعال آرزوی توفیق آن شرکت را دارد.

 • علی خانی
  علی خانی
  اتصال یکپارچه

از عملکرد شرکت داده پردازان راستین در طراحی وب سایت و استقرار سامانه مدیریتی مربوطه کمال رضایت را داریم و خدمات پشتیبانی آنها مهر تاییدی بر تمام موارد مطرح شده پیش از قرارداد بود . برایشان آرزوی موفقیت داریم .

 • حسین نوشادی
  حسین نوشادی
  باشگاه بانک سرمایه

همکاری مشترک مجموعه داده پردازان راستین و میتاپس تجارب مدیران از آغاز فعالیت میتاپس با طراحی وبگاه اطلاع رسانی و توسعه آن و همچنین بهبود زیرساخت های ارتباطی مدیران با یکدیگر برای هم افزایی و انتقال تجارب یکی از دستاوردهای مهم هر دو مجموعه به شمار می آید

 • حسین آقاخانلو
  حسین آقاخانلو
  میتاپس

ارسال پیام !