دوبین مداربسته پویا

وب سایت و اتوماسیون

صاحبان هوشمند کسب و کارها به خوبی دریافته اند که میبایستی کسب و کار خود را با تکنولوژی پیوند بدهند و در فضای رقابتی امروز هرچه که میتوانند در خصوص محصولاتشان اطلاعات ارائه نمایند تا مشتریان بتوانند خرید هوشمندانه تری داشته باشند ، در این میان مجموعه دوربین مداربسته پویا با ۳۰ سال سابقه در این حوزه با مشاوره تیم DPR وارد این دنیای جدید گردید و توانسته است سهم قابل توجهی از مخاطبان این صنف را به سمت خود جذب نماید .

' ,'

', '
' ); */?>

خدمات ما در این سازمان

وب سایت

معماری اطلاعات این مجموعه بر اساس ارائه اطلاعات در خصوص محصولات طراحی شده است و با توجه به گستردگی حوزه های فعالیت آن مجموعه و محصولات یک طراحی دقیق صورت گرفته است ، هدف سایت اطلاع رسانی و جذب مشتریان جزء و عمده بوده و بر این اساس نیز امکانات خاص این دو جامعه در سایت لحاظ شده است . در طراحی سایت از تکنولوژی های روز استفاده شده است و سایت کاملا” واکنشگرا و یا ریسپانسیو میباشد .


وب سایت
اتوماسیون

اتوماسیون

با توجه به اهداف آن مجموعه و نیازمندی های آن ها یک مجموعه ابزار تبلیغاتی و مدیریت ارتباط با مشتریان و فروش تحت یک اتوماسیون جامع طراحی و عملیاتی گردیده است و به واسطه آن تمامی امور تبلیغاتی اعم از ایمیل مارکتینگ و یا SMS مارکتینگ و همچنین ثبت سفارشات و رسیدگی به آنها و ارتباط با مشتریان در این سیستم جامع انجام میگردد .