درباره ما

درباره ما

شرکت داده پردازان راستین با نام تجاری DPR و با شعار مجری راهکارهای هوشمند به عنوان یکی از پیشروترین و فناورترین شرکت های ایرانی در حوزه تجارت الکترونیک میباشد ، افتخار این را داریم که در فضای رقابتی امروز ، با گرد هم آوری متخصصین زبده و کارآزموده ، خانواده ای حرفه ای به منظور پاسخگویی به نیازهای جامعه رو به رشد امروزی ، ایجاد کرده باشیم ما در DPR فعالیت خود را در حوزه تولید نرم افزار در زمینه راهکارهای تجارت الکترونیک ، سیستم های ارتباط با مشتری و اتوماسیون های اداری آغاز نموده ایم و در راستی رسالتمان ارائه خدمات استقرار و پشتیبانی را نیز جزوء وظایف خود میدانیم ، محیط کار صمیمی DPR در کنار راه‌کارهای نوین تصمیم سازی مشارکتی ، رشد قابل توجهی در DPR ایجاد کرده است و نهایتا با تکیه بر پتانسیل های ایجاد شده ضمن توسعه سیستم های نرم افزاری به آرمان خود مبنی بر افزایش رضایت مشتری ، تداوم نوآوری و گسترش سهم خود در بازار ، جامه عمل پوشانیده ایم ، الگوی مدیریت به روز ، جذب و گردش سریع اطلاعات در کنار امکانات تحلیل هوشمند داده ها ، DPR را به شرکتی پویا بدل نموده است . استفاده از این زیرساخت ها امکان شناخت فرصت ها و کشف نیازها آتی سازمان ها را میسر کرده است و در آخر افتخار خواهیم کرد که در کنار شما به فراز های موفقیت برسیم .

آنچه ما در DPR انجام میدهیم ، در یک نگاه :

  • اجرای تبلیغات اینترنتی

  • طراحی باشگاه مشتریان

  • طراحی وب سایت مشتری محور

  • طراحی نرم افزار اختصاصی

  • طراحی APP موبایل

  • طراحی سیستم سنجش رضایت مشتریان

  • طراحی سیستم ارتباط با مشتری

  • طراحی راهکار اختصاصی برای هر کسب و کار

اجرای تبلیغات اینترنتی
استفاده از تلفن همراه در ایران ، همانند سایر نقاط جهان ، با سرعت چشمگیری در حال افزایش است ، بازار تلفن همراه ایران که بزرگترین بازار تلفن همراه خاورمیانه میباشد در سال ۹۳ ، بیش از ۲۰ میلیون کاربر تلفن هوشمند داشته و طبق پیش بینی ها این رقم تا پایان سال ۱۳۹۴ به ۴۰ میلیون کاربر خواهد رسید ، عددی معادل نیمی از جمعیت کشور ، استفاده از تلفن های هوشمند باعث استفاده بیشتر از ایمیل ، نرم افزارهای پیغام رسان ، شبکه های اجتماعی و برنامه های مختلف میشود که این موارد همگی میتوانند ابزارهای جدیدی برای تبلیغات باشند . از دیرباز ، تاثیرگذاری تبلیغات را به دسترس پذیری و دیده شدن آن مرتبط می دانسته اند . شرکت ها و سازمان ها برای دست یافتن به مخاطبان خود از بیلبوردهای حجیم تبلیغاتی و آگهی های تلویزیونی استفاده می کرده اند . این نوع تبلیغات اگرچه در زمان خود تاثیرگذار بوده است ، اما برای دنیای مدرن امروز ، شیوه ی نوین تبلیغات جایگزین روش های سنتی گشته تا با پاسخگویی به نیاز شناخت مخاطب با استفاده از تبلیغات هدفمند ، امکان تخصیص تبلیغات به مخاطبان هدف را برای تبلیغ دهندگان و کسب و کارها فراهم آورد .

مراحل کاری

وفاداری (لویالتی) کلید طلایی موفقت در کسب و کار در عصر مدرن است . کلیدی که با ایجاد احساس ارزشمندی ، مشتری را برانگیخته می کند تا به عنوان مشتری ثابت به شما وفادار باشد و همواره شما را انتخاب کند و در عین حال از داشتن یک تجربه نو و لذت بخش مشعوف شده و در سازمان احساس ارزشمندی نمایند ، باشگاه مشتریان به عنوان یک واحد برقرار کننده ارتباطات با افراد یا سازمان ها تعریف می شود ، که به وسیله یک سازمان و به منظور ایجاد ارتباطات مستقیم و منظم بین این اعضاء ایجاد شده و عمل می کند . هدف باشگاه مشتری ، فعال کردن مشتریان و افزایش وفاداری آنها به وسیله ایجاد یک رابطه عاطفی با آنهاست این موضوع در ادبیات بازاریابی به طور کامل مورد قبول واقع شده است که مشتریان بلند مدت نسبت به مشتریان موقتی سودآورتر هستند . باشگاه های مشتری هم بر ااس این منطق تاسسیس می شوند . هر اندازه مشتری وفادارتر باشد و هر چه بیشتر حفظ شود ، فروش و سود بیشتری را ایجاد خواهد کرد .

مراحل کاری

CSM و یا Customer Satisfaction Management به معنای سیستم سنجش رضایت مشتریان میباشد ، اندازه گیری رضایت مشتریان ابزار موثر برای کنترل عملکرد کلی سازمان میباشد و به سازمان کمک میکند تا با تشخیص ضعف هایش و رفع آن ها خدمات و محصولات با کیفیت تری ارائه نمایند ، در دنیای پر رقابت امروزی که عرضه بیشتر از تقاضا است ، رضایتمندی ، وفاداری و نگهداری مشتریان از اهمیت خاصی برخوردار بوده و به یکی از استراتژیهای مهم برای موفقیت سازمانها تبدیل شده است . اندازه گیری،پایش وافزایش رضایت مشتری یکی ازحیاتی ترین فعالیت هر سازمانی به شمار می آید و در کنار آن حفظ و نگهداری مشتریان قدیمی و جدید ، راهکار اساسی برای کسب درآمد بیشتر و سودآوری می باشد . موفق ترین سازمان های دنیا هر ساله رضایت مندی مشتریان خود را به صورت عدد محاسبه نموده و علاوه بر قیاس آن با سایر رقبا ، در جهت افزایش این عدد تلاش می نمایند . به یاد داشته باشید مشتریان وفادار ، فروشندگان واقعی و غیر مستقیم شما در شبکه فروش می باشند که توصیه های آنها به سایر مشتریان بالقوه بسیار نافذ و اثر بخش می باشد. اطلاعات بدست آمده از سیستم پایش و اندازه گیری رضایت مشتریان می تواند به شناسایی فرصت ها ی بهبود سازمان در راهبردها ،محصولات ، فرایندها و ویژگی هایی که توسط مشتریان با ارزرش تلقی می شود کمک نماید.
این سیستم به سازمان ها کمک می نماید تا:
• انواع مشتری و خصوصیلات آنها را تعیین نماید
• برنامه جمع آوری داده ها از مشتری را تهیه نماید.
• انواع خواسته ها و نيازهای مشتریان را جمع آوری نماید
• جملات مبهم و گنگ مشتری را به جملاتی روشن تبدیل نماید.
• مهم ترین نیازها ی مشتری را تعیین و اولویت بندی نماید.
• ارتباط بین نیازهای مهم را روشن نماید..
• نیازهای مشتری را بصورت عملیاتی تعریف نماید.
• مشخصه هلای کیفی نیازها را تعیین نماید.
• فرایند پاسخگویی را طراحی نماید.
• سنجش متناسب با نیاز مشتری را تعیین نماید.
• ابزارهای لازم برای رضایت مندی مشتریان مهیا شود.
• برای اجرا برنامه ریزی نماید.
• اطلاعات مفید و جامعی از تجربیات، نفطه نطرات و خواسته های مشتریان بدست آورد.
• شاخص های بهتر از ارزیابی عملکرد تعیین گردد
• توان رقابتی خود را افزایش دهد.
• کارکنان خود را در خصوص ارتباط موثر با مشتریان توانمند سازد.
• محیط کاری مناسب جهت استقبال از مشتریان فراهم آورد.
• در مشتری ایجاد حس اهمیت، اطمینان،همدلی و رضایت نماید.
• گزارشی منطقی از نقاط ضعف و قوت سازمان با استفاده از دیدگاه گروه های مختلف مشتریان بدست آورد.
• وجهه و اعتبار سازمان را افزایش دهد.
• در مشتری ایجاد هیجان های مثبت ذهنی نماید.
• از اتلاف ، دوباره کاری ها و مغایرت ها جلوگیری نموده یا آنها را رفع نماید.

مراحل کاری

CRM و یا Customer Relationship Management در لغت به معنای مدیریت ارتباط با مشتری و در عمل سیستمی است که برای بهبود ارائه خدمات به مشتری استفاده میشود . مشتریان در این تعریف شامل خریداران و دریافت کنندگان خدمات در بخش های مختلف یک شرکت خصوصی ، یک سازمان و حتی یک فروشگاه میشود ، منظور از مدیریت ارتباطات در این سیستم ، شناختن دقیق مشتریان ، تقسیم بندی شایسته آن ها و اهمیت دادن به نیازهای شناخته شده هر مشتری است تا بتوان با توجه به حساسیت ها و علایق مشتری که باید در سوابق هر مشتری منظور گردد ، مشتریان را در گروه های مناسب طبقه بندی نمود و امور مربوط به هر مشتری را در فرآیند سازمانی دنبال کرد . یک نرم افزار CRM در صورت داشتن قابلیت یکپارچگی با سایر فرآیند های سازمانی و مشخص کردن گلوگاه های کاری ، حداکثر مزیت را برای کاربران ایجاد میکند .
دیدگاه شرکت DPR برای استقرار CRM در سازمان ها با سایر شرکت های فعال در این حوزه کاملا” متفاوت میباشد ، ما معتقد هستیم علاوه بر تعریف لغوی CRM میبایستی برای این سیستم تعریف دیگری نیز در نظر گرفت و آن این میباشد که این سیستم برگرفته از طرز تفکر راس سازمان و اهداف سازمان در راستای رشد و خدمت رسانی به مشتریان خود میباشد و CRM یک نرم افزار نمیباشد که در قالب نرم افزار خریداری شود و در سازمان نصب شود ، به استناد این دیدگاه ما ابتدا سازمان شما را آنالیز و بررسی خواهیم کرد و پس از آن راهکار CRM مختص سازمان شما را ارائه خواهیم نمود .

مراحل کاری

با توجه به پیشرفت دنیای تکنولوژی و افزایش روز افزون تعداد کاربران تلفن همراه و همچنین افزایش تقاضا برای استفاده از نرم افزارهای هوشمند و کاربردی و با در نظر گرفتن فراگیر شدن تلفن همراه و استفاده تمامی اقشار از این وسیله ، بدیهی است که نزدیکترین و محبوب ترین ابزار استفاده از نرم افزارها ، تلفن های هوشمند موبایل میباشد ، بدین ترتیب بکی از اصلی ترین فعالیت های DPR ، ایجاد ، توسعه و راه اندازی نرم افزارهای تلفن همراه می باشد . همچنین این مجموعه با رویکردی نوین سعی در خلق ایده های نو در صنعت آی تی دارد و راه اندازی و حمایت از استارت آپ های خلاقانه را در دستور کار خود قرار داده است . از این رو فعالیت های خود را روی سیستم عامل های IOS و Android به عنوان پرمخاطب ترین سیستم های عامل تلفن همراه ادامه می دهد .

مراحل کاری

بدون شک تا کنون در هر حوزه و صنعتی نرم افزارهای متنوع و زیادی طراحی و تولید شده اند ، گاهی این نرم افزار ها بخش کوچکی از نیاز یک سازمان را تحت پوشش قرار میدهند و گاهی نیز با تلفیق چندین نرم افزار نهایتا” بخشی از نیازهای سازمان برآورده میشود ، اما در دنیای امروز پوشش کامل نیازها در یک نرم افزار واحد لازم است ، DRP با داشتن تحلیلگران خبره نیازهای سازمان شما را شناسایی میکنند و با یک تحلیل کامل از نیاز سازمان ، شما را به سمت نرم افزار اختصاصی خودتان هدایت خواهند کرد .

مراحل کاری

در دنیای امروز با همه گیر شدن صنعت اینترنت و ورود انواع تکنولوژی ها و استقبال روز افزون عموم مردم از این تکنولوژی ها ، ایجاد و انتشار وب سایت شخصی و یا سازمانی برای معرفی و ارائه محصولات و خدمات یک پیش نیاز و یک مساله مهم شمرده می شود . اما ممکن است به دلایل گوناگونی افراد و یا سازمان ها برای ورود به این حوزه دارای تردید هایی باشند که تصمیم گیری را برای آنها سخت کند ، تیم تخصصی DPR متشکل از تحلیلگران حرفه ای ، برنامه نویسان با تجربه و گرافیست های خلاق با بررسی و آنالیز آن مجموعه راهکار خود را قالب بسته ای یکپارچه در دو بخش درون سازمانی و برون سازمانی ارائه خواهد نمود ، DPR با داشتن تیم تخصصی ، وب سایتی مشتری محور ارائه خواهد نمود که وجه تمایز آن با سایر شرکت های فعال در این حوزه میباشد ، یک وب سایت مشتری محور بر اساس نوع مشتری و نیازها وی به صورت خودکار واکنش نشان خواهد داد و این حس را به مشتری و یا مخاطب القاء خواهد کرد سازمان همیشه در خدمت او میباشد .

مراحل کاری

مشتریان ما تکنون چه کسانی بوده اند

در ادامه به معرفی برخی از اعضاء خانواده DPR میپردازیم که با اعتماد به توانایی های ما افتخار همکاری با آنها را داشته ایم :

آواگستر سرو
ساتنا
عضو شورای عالی انفورماتیک ایران
سایپا