الامیر

وب سایت و اتوماسیون

DPR کلیه پروژه های خود را در هر مقیاسی با حساسیت بالایی برنامه ریزی مینماید چرا که به این اعتقاد داریم هر پروژه یک خط در شناسنامه کاری ما میباشد و هر چه این پروژه ها موفق تر باشند میتواند مشتریان بیشتری را چه در داخل کشور و چه در خارج از کشور به سمت ما بیاورد ، یکی از این مشتریان شرکت خدمات دریایی ، بین المللی الامیر میباشد که با در نظر گرفته سوابق اجرایی ما در میان شرکت های دریایی و با اطمینان به توانمندی های ما اجرای پروژه Tracking و وب سایت خودشان را به ما سپردند .

' ,'

', '
' ); */?>

خدمات ما در این سازمان

وب سایت

اجرای پروژه های متفاوت این اطمینان را به تیم DPR داده است که میتوانند برای هر حوزه ای حرفی برای گفتن داشته باشند ، وب سایت الامیر بر اساس اتوماسیون آنها طراحی شده است بدین معنی که با توجه به وجود یک اتوماسیون Tracking ما اقدام به طراحی وب سایت آن ها نموده ایم و در واقع این وب سایت یک رابط کاربری سمت کاربر برای ارتباط با اتوماسیون میباشد .


وب سایت
اتوماسیون

اتوماسیون

از مهمترین مسائل کلیدی بازرگانان اطلاع از وضعیت محصولاتشان میباشند و وقتی قرار باشد این محصولات از مناطق دیگر وارد کشور شوند این حساسیت چندین برابر میشود و برای آنها مهم هست که بدانند در هر لحظه وضعیت بارشان چگونه است و در حال حاضر در کجا قراردارد بر اساس این مساله و با در نظر گرفتن امکانات موجود در این صنعت و با بررسی دقیق نیازهای آن شرکت ما مجموعه ابزاری تحت نام Tracking  طراحی نموده ایم که بر اساس آن اطلاعات سفارشات مشتریان از لحظه ورود تا به لحظه تحویل در یک سیستم جامع ثبت میشود و صاحب کالا و سایر وابستگان میتوانند در هر لحظه با مراجعه به وب سایت از وضعیت بار خود مطلع شوند . در طراحی این اتوماسیون با توجه به نوع خدمات قابل ارائه ابزارهای متناسبی نظیر تشخصی وضعیت خودرو  و… لحاظ شده است . این سیستم یکی از پیشرفته ترین سیستم های موجود در بحث Tracking دریایی میباشد .